reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

hej mamusie ;))
widze , ze wiekszosc z nas ogaral mega len ;)) ja to juz sie nawet staram nie przejmowac ... na poczatku mialam wyrzuty sumienia , teraz sobie tlumacze , ze przeciez w koncu przejdzie , a jak nie to po porodzie napewno juz sobie nie poleze ;))


Witam :)
ja dziś mam trochę zły humorek, przez to że wczoraj koleżanka z pracy zrobiła mi mega awanturę, za to że nie chciałam czegoś tam zrobić (szyb umyć), i naskoczyła na mnie, że się na taką księżniczkę w ciąży zrobiłam.

dziś pogadam z kierowniczką, bo tak być nie może... kierowniczka sama kazała mi się oszczędzać, ale inni tego nie rozumieją...

ehh.

niezla kolezanka .. wez jej powiedz , ze owszem jestes ksiezniczka , a pogadasz z nia jak sama bedzie w ciazy i bedzie chodzic do pracy , bo moze bedzie wieksza ksiezniczka niz ty i od razu pojdzie na L4 :))

Jeść jeśc jeść!!!!! Widze że u większości jdzenie dominuje w planie dnia :-D Ja juz jestem po 2 bułeczkach z dżemem truskawkowym i myślę co dalej :sorry:

U mnie już uwaga: 5-6kg na plusie!!!!!!!! ....ale startowałam z niedowagi hihi. Teraz ważę 52kg

Włosy na brzuchu nie rosną...ale mam takie nieswedzące jakby potówki :baffled:...tera masakryczna...a włosy dramat....jeszcze z 2 tyg wytrzymam i do frycka biję jak w dym :-D

no i musialam zjesc dzem truskawkowy jak to przeczytalam :)) dobrze , ze kupilam ostatnio hehe
ja sie czuje nie za fajnie w swojej skorze :/ ogolnie nawet w dodtyku jest jak nie moja ...

hej dziewczyny....aaa mnie katar męczy....bllleeee.... nawet głodna przez to nie jestem....

muszę jechać na wielkie zakupy dzisiaj bo mąż ma 30stkę w weekend i trzeba jedzonko kupić no i oczywiście prezent....a ja taka w rozsypce dzisiaj.... jeszcze ta pogoda....JA CHCE SŁONECZKO!!!!!

powodzenia na zakupach i zdrowka !!! :)

Asionek ja też mam takie problemy z cerą jak Ty ,najbardziej to mnie zaskoczyło to przesuszenie skóry koło brwi ,cały czas krem wklepuje ale to pomaga tylko na chwile...a pryszcze to mi na tyłku wyskakują -nie do wiary :no:

Ja właśnie też zbieram się do farbowania włosów bo jakieś takie niewyjsciowe są....

Pozdrawiam wszystkich :-)

no ta skora na brwiach i obok to jest tragedia :( nic nie pomaga , okropnie wyglada i jeszcze swedzi :/ oby to zniklo niedlugo !!

Cześć dziewczyny.

U mnie od kilku dni masakra jakaś - mała chora taka jak jeszcze nigdy nie była...Ma taki kaszel, że aż nią rzuca, a do tego od soboty gorączkę :-:)-(

Wizytę u gina mam we wtorek - mam nadzieję, że będzie dobrze.

Wczoraj byłam na zakupach - trochę się zdołowałam, bo same luźne "przyszłościowe" rzeczy kupiłam...;-);-) Ehh...

Aha widziałam,że wcześniej pojawił się temat hemoroidów - wiem, że to może śmieszne, ale kiedyś na jakimś forum przeczytałam, że bardzo skuteczne jest smarowanie miodem - byłam tak zdesperowana,bo nic nie pomagało, więc wypróbowałam i stał się CUD: na drugi dzień nie było śladu po bolacym probelmie. Naprawdę polecam, bo metoda 100% naturalna:-):-):-)

zdrowka dla malutkiej !!
dzieki za porade z miodem :)

Cześć Wam dziewczynki :)
Ja dziś od 8smej na nogach, bo m już nie mógł spać a że mu się nudziło to mnie zwalił z wyra :/
U nas pada deszcze, brzydko i zimno, myślę co tu robić dziś!?Wczoraj posprzątałam, dziś zrobiłam porządek z paznokciami, Boże czemu nic mi się nie chcę??? Czuję się jak dziad :(((

eee tam i tak sporo zrobilas :)) w porownaniu do mnie hehe
a czuje sie podobnie ...

Cześć dziewczyny! Na szczeście wizyta kontrolna bezproblemowa :) maluszek rośnie, widziałam bijące serduszko ! :-) niesamowite uczucie! :tak: Wszystko jak na razie przebiega książkowo i mam nadzieję że tak już zostanie do końca :-) całuję was !;-)

super !!! ciesze sie bardzo , ze jest dobrze :) masz foteczki ??
 
reklama
Justyś - 8:00 :szok: gratuluje u mnie to marzenie, wstaje codziennie po 6:00 bo młoda to taki ranny ptaszek ;-)

Lilka28 - gratuluje, że wszytko OK

Jak chodziłam do pracy to też o 6tej już na nogach byłam :) Ale teraz jestem na zwolnieniu i chciałabym sobie pospać ale on nie lubi bo szkoda dnia :) I kręci się i hałasuję a potem mnie zaczepia i po spaniu:)

Dobrze że mama nas na obiad zaprosiła bo taki mi się nie chcę nic kombinować do jedzenia :)
 
Lilka super ze bobasek sie ladnie rozwija :-) to czekamy na zdjecie w odpowiednim watku!

Ja dalej nie kiwnelam palcem w kierunku sprzatania :-D Poczekam na meza bo samej mi sie nie chce :-p
 
Ja mam dziś spaghetti, co oznacza, że już z mięsem się przeprosiłam - fajnie, że za pasem II trymestr i powrót do normalności:-) Co nie?:-);-)

Aha Lilka dobrze, że w końcu mamy optymistyczne wieści, super:-)
 
fever -racja, trzeba się nacieszyć wzmożonym trawieniem ;-) bo jak sobie wspomnę początki i wieczne niestrawności to teraz jestem mega podniecona, że jak coś zjem to mi sie normalnie w śmietniku trawi :-)
 
Witajcie dziewczynki, widzę że sporo doszło nowych mamuś:)

Ja wreszcie zdrowa, miałam zapalenie tchawicy i nie obeszło się niestety bez antybiotyku...mam nadzieję, że nie zaszkodził maleństwu:-)
Gdyby nie to, że nie mogę znaleźć nikogo, kto by mnie przyjął na praktykę z logopedii, życie byłoby piękne:baffled:
 
Mere moj maz jest z Tarnowa a ja z okolic :)
Hej dziewczyny.U nas znowu smetny dzien z mrzawka i wiatrem blee z domu wyjsc sie ni chce.Polozylam mala na drzemke i ja tez wskoczylam do lozka z paczka chipsow i ulubiona czekolada czeska studentska pecet mniammm.Postaram sie nie zjesc calej bo dobry obiadek na mnie jeszcze czeka.
 
reklama
Hihi, to witajcie!! U nas też smętnie, deszczowo i wietrznie, aż się wychodzić z domu nie chce:-( Zazdroszczę tych słodkości, ja się właśnie zrobiłam straaasznie głodna
 
Do góry