reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Witam! Byliśmy na wycieczce na naszą działkę :) Dotleniłam się i teraz zasypiam na siedząco.

Ja dziś cały dzień w łóżeczku...nic mi się nie chce...
Zazdroszcze! Marzę o takim dniu, żebym mogła leżeć i żeby nikt nic ode mnie nie chciał :tak:

Cześć dziewczyny.. :)

Oficjalnie jestem mężatką :-) Wczoraj wzięlismy ślub cywilny :) W ogóle to się strasznie wzruszałam na ceremonii.. hehe mówiłam że to przez mój odmienny stan ale tak naprawdę taka byłam szczęśliwa :-D
GRATULUJĘ!!! :-D

elifit GRATULACJĘ!!!! a ja wpadłam dzisiaj na BB tylko na chwlkę....od piątku robię mężowi 30-stkę....jakaś masaka....w piątek była siostra i kuzynka dzieckiem...(imprezka-1) wczoraj znajomi siedzieli do 2 rano (imprezka- 2) a dzisiaj rodzice przychodzą na kolację(impreza- 3)....jestem już wykończona... dobrze że ostatni dzień....
Coś dużo tych 30tek ;-) W sumie będzie z 90 :-D Wszystkiego najlepszego mężowi!

Ściskam i uciekam!
 
reklama
Ja dziś cały dzień w łóżeczku...nic mi się nie chce...

Hopee fajnie, że juz wróciłaś. odpoczywaj teraz kochana bo się nachodziłaś...;-)

CZesc dziewczynki.
Moge do Was dolaczyc?
Jestem mama 19 miesiecznego chlopczyka i czekamy na kolejne malenstwo,ktore ma przyjsc na swiat 13 pazdziernika.Ogolnie to jeszcze nie nacieszylam sie moim stanem,bo mecza mnie straszne mdlosci,codziennie i wlasciwie przez 24 h.Miejmy nadzieje,ze jak tylko skoncze pierwszy trymestr,to mdlosci pojda w zapomnienie.
Ps.Przepraszam,ale nie nadrobie Was z czytaniem,naprodukowalyscie mnostwo postow,ale od dzis postaram sie byc na biezaco.Pozdrawiam

witamy witamy i do naszego grona zapraszamy :tak:

Cześć dziewczyny.. :)

Oficjalnie jestem mężatką :-) Wczoraj wzięlismy ślub cywilny :) W ogóle to się strasznie wzruszałam na ceremonii.. hehe mówiłam że to przez mój odmienny stan ale tak naprawdę taka byłam szczęśliwa :-D

Dzisiaj oglądam zdjęcia i widzę że się garbiłam, i wyglądam jak pyza.. i masz rację emcia że takie sukienki pogrubiają a ja na dodatek mam mega szczupłe łydki ehh Ale ogółem fajnie było i mam co dzidziusiowi pokazywać :-)

hmm gdzie wam tu zdjęcie wkleić???

elifit no to witam w gronie mężatek i serdecznie gratuluję. czekam z niecierpliwością na fotki

elifit GRATULACJĘ!!!! a ja wpadłam dzisiaj na BB tylko na chwlkę....od piątku robię mężowi 30-stkę....jakaś masaka....w piątek była siostra i kuzynka dzieckiem...(imprezka-1) wczoraj znajomi siedzieli do 2 rano (imprezka- 2) a dzisiaj rodzice przychodzą na kolację(impreza- 3)....jestem już wykończona... dobrze że ostatni dzień....

rabbitku ale się napracowałaś. mam nadzieję, że wszystko wypaliło i mąż szczęśliwy :-)

Hej Dziewczyny,

A ja mam dzisiaj jakiegoś doła piersi mi się pomniejszyły jakoś i wpadam w panikę że coś może być nie tak :( a poza tym nic mi nie jest :( a wizyta dopiero w piątek zwariuję do piątku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marti nie panikuj kobieto. moją koleżankę z pracy tez tak nagle przestały piersi boleć i też wpadła w panikę. dwa dni później miała akurat wizytę i okazało się, że nerwy były niepotrzebne. wszystko z dzidzią jest ok. także głowa do góry.


a ja własnie zrobiłam sobie domowe spa. maska na włosy, małe golonko, maseczka na twarz i od razu mi lepiej :tak:. do tego kupiłam sobie bio oil i wysmarowałam się od stóp do głów. skóra jest po tym mięciutka i suuuuuper nawilżona i ponoć chroni przed rozstępami ;-)
 
Ostatnia edycja:
wilwia – witamy na naszym wątku, nie martw się ja też dołączyłam niedawno i też nie przeczytałam, tego co dziewczyny naprodukowały wcześniej :tak:

elifit – wielkie gratulację z okazji zmiany stanu z lotnego na ten bardziej uziemiony :-D

rabbit – jeśli masz już taką wprawę to dawaj adres i my wpadniemy na 4 imprezę :cool2:

Marti – nie nabijaj sobie głowy głupim myśleniem, zjedz coś poleż i pomyśl o czymś przyjemnym,

Marycha – to dobry pomysł z tym domowym spa, nogo mam już jak Yeti :shocked2: więc muszę o małym goleniu pomyśleć,
 
CZesc dziewczynki.
Moge do Was dolaczyc?
Jestem mama 19 miesiecznego chlopczyka i czekamy na kolejne malenstwo,ktore ma przyjsc na swiat 13 pazdziernika.Ogolnie to jeszcze nie nacieszylam sie moim stanem,bo mecza mnie straszne mdlosci,codziennie i wlasciwie przez 24 h.Miejmy nadzieje,ze jak tylko skoncze pierwszy trymestr,to mdlosci pojda w zapomnienie.
Ps.Przepraszam,ale nie nadrobie Was z czytaniem,naprodukowalyscie mnostwo postow,ale od dzis postaram sie byc na biezaco.Pozdrawiam

Witaj...mam nadzieje, że szybko się zadomowisz...

Cześć dziewczyny.. :)

Oficjalnie jestem mężatką :-) Wczoraj wzięlismy ślub cywilny :) W ogóle to się strasznie wzruszałam na ceremonii.. hehe mówiłam że to przez mój odmienny stan ale tak naprawdę taka byłam szczęśliwa :-D

Dzisiaj oglądam zdjęcia i widzę że się garbiłam, i wyglądam jak pyza.. i masz rację emcia że takie sukienki pogrubiają a ja na dodatek mam mega szczupłe łydki ehh Ale ogółem fajnie było i mam co dzidziusiowi pokazywać :-)

hmm gdzie wam tu zdjęcie wkleić???

Gratuluję...na pewno to były piękne i wzruszające chwile...

Hej Dziewczyny,

A ja mam dzisiaj jakiegoś doła piersi mi się pomniejszyły jakoś i wpadam w panikę że coś może być nie tak :( a poza tym nic mi nie jest :( a wizyta dopiero w piątek zwariuję do piątku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mnie też raz piersi bolą bardziej, raz mniej a chwilami w ogóle...nie martw się...wszystko musi być dobrze...
 
dziewczynki ja i basia80 rozpoczęłyśmy wklejanie naszych brzuszkowych fotek na grupie :-) może pochwalicie się swoimi brzuszkami???? mi już wywaliło i to całkiem spory. lekarz mi ostatnio powiedział, że mam dosyć mocno powiększoną macicę i jelita mi do góry poszły :baffled:. tak czy siak wyglądam już na w 6 miesiąc chyba hehe
 
kurcze czy sa tutaj jakies kobietki co czuja sie nad wyraz dobrze ?? ja wczesniej zychalam , a teraz moge gory przenosic i nic mi juz nie dolega :szok: i zamiast sie cieszyc to panikuje :( czasami cos mnie zabali w brzuszku i to wsio ...ehh ciagle stresy , a do 5 to jeszcze kawal czasu


CZesc dziewczynki.
Moge do Was dolaczyc?
Jestem mama 19 miesiecznego chlopczyka i czekamy na kolejne malenstwo,ktore ma przyjsc na swiat 13 pazdziernika.Ogolnie to jeszcze nie nacieszylam sie moim stanem,bo mecza mnie straszne mdlosci,codziennie i wlasciwie przez 24 h.Miejmy nadzieje,ze jak tylko skoncze pierwszy trymestr,to mdlosci pojda w zapomnienie.
Ps.Przepraszam,ale nie nadrobie Was z czytaniem,naprodukowalyscie mnostwo postow,ale od dzis postaram sie byc na biezaco.Pozdrawiam

hej :) rozgosc sie u nas :) widze , ze mamy dzidzie w tym samym wieku i taki sam termin porodu :) fajnie !!!


Cześć dziewczyny.. :)

Oficjalnie jestem mężatką :-) Wczoraj wzięlismy ślub cywilny :) W ogóle to się strasznie wzruszałam na ceremonii.. hehe mówiłam że to przez mój odmienny stan ale tak naprawdę taka byłam szczęśliwa :-D

Dzisiaj oglądam zdjęcia i widzę że się garbiłam, i wyglądam jak pyza.. i masz rację emcia że takie sukienki pogrubiają a ja na dodatek mam mega szczupłe łydki ehh Ale ogółem fajnie było i mam co dzidziusiowi pokazywać :-)

hmm gdzie wam tu zdjęcie wkleić???

gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to sa niezapomniane chwile i ja tez plakalam , ale bardzie moj maz i wsumie to przez niego peklam hehe

elifit GRATULACJĘ!!!! a ja wpadłam dzisiaj na BB tylko na chwlkę....od piątku robię mężowi 30-stkę....jakaś masaka....w piątek była siostra i kuzynka dzieckiem...(imprezka-1) wczoraj znajomi siedzieli do 2 rano (imprezka- 2) a dzisiaj rodzice przychodzą na kolację(impreza- 3)....jestem już wykończona... dobrze że ostatni dzień....

wow niezle imprezujesz :) wszystkiego naj dla meza :)

Hej Dziewczyny,

A ja mam dzisiaj jakiegoś doła piersi mi się pomniejszyły jakoś i wpadam w panikę że coś może być nie tak :( a poza tym nic mi nie jest :( a wizyta dopiero w piątek zwariuję do piątku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tez tak mam , wszystkie objawy zniklu i juz mam stresa oczywiscie :(

dziewczynki ja i basia80 rozpoczęłyśmy wklejanie naszych brzuszkowych fotek na grupie :-) może pochwalicie się swoimi brzuszkami???? mi już wywaliło i to całkiem spory. lekarz mi ostatnio powiedział, że mam dosyć mocno powiększoną macicę i jelita mi do góry poszły :baffled:. tak czy siak wyglądam już na w 6 miesiąc chyba hehe

oooo zaraz lece oblukac i moze maz mi tez jakas foteczke strzeli :)
 
kurcze czy sa tutaj jakies kobietki co czuja sie nad wyraz dobrze ?? ja wczesniej zychalam , a teraz moge gory przenosic i nic mi juz nie dolega :szok: i zamiast sie cieszyc to panikuje :( czasami cos mnie zabali w brzuszku i to wsio ...ehh ciagle stresy , a do 5 to jeszcze kawal czasu


Witaj w klubie ale widzę że jestesmy na tym samym etapie ciąży może to jakieś zmiany hormonalne nowe nadchodzą mi np chce się ciągle beczećććććććć :-( a mąż juz ze mną nie wytrzymuje chodzi gada że bedzie ok a ja oczywiście czarowidztwo uprawiam............
 
reklama
Do góry