reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

OK to sobie wyobrażę jak wyglądacie bo do Grupy nie mam wstępu ;-)

zaupkaogorkowa - ja też korzystam ze spania na brzuchu tak długo jak można ;-)
 
reklama
chyba Mamuska musi Ci wyslac zaproszenie, ale nie mam pewnosci czy ona.
ja nie wyobrazam sobie innej pozycji... porazka
 
Zjadłam właśnie 9 placków ziemniaczanych i popiłam dużym kefirem...od rana nic tylko śpię lub jem...no prawie, bo udało mi się rozpakować walizkę i psa wykąpać...ale jak na cały dzień to i tak lenistwo na maksa...
Godzinę temu brzusio mnie bolał i troszkę się martwiłam...ale teraz już nie boli...:)
 
Asionek witaj w klubie ja sie czuje swietnie i nic mi nie dolega. Cycuchy sa bardziej wrazliwe ale nie bola jakos specjalnie. Widac tak ma byc i tylko cieszyc sie trzeba ze nas dolegliwosci nie mecza :-)

kurcze czy sa tutaj jakies kobietki co czuja sie nad wyraz dobrze ?? ja wczesniej zychalam , a teraz moge gory przenosic i nic mi juz nie dolega :szok: i zamiast sie cieszyc to panikuje :( czasami cos mnie zabali w brzuszku i to wsio ...ehh ciagle stresy , a do 5 to jeszcze kawal czasu


Witaj w klubie ale widzę że jestesmy na tym samym etapie ciąży może to jakieś zmiany hormonalne nowe nadchodzą mi np chce się ciągle beczećććććććć :-( a mąż juz ze mną nie wytrzymuje chodzi gada że bedzie ok a ja oczywiście czarowidztwo uprawiam............

Ja tez bedze z byle powodu albo... zupelnie bez powodu. Maz to pewnie mysli ze doszczetnie zwariowalam :-p

slyszalam ze wiekszosc kobiet rezygnuje z tego zanim moglyby zaszkodzic maluszkowi, czyli po prostu jak juz beben jest tak duzy ze i tak trzeba spac na boku. inaczej nie zasne, juz sie nawet smialam z M. ze musi kupic mi jakies stare lozko i zrobic w nim dziury na brzuch i cycki zebym mogla sie wysypiac...

Ja na razie spie na brzuchu, slyszalam ze dopoki brzuszka nie ma to mozna a potem jest niewygodnie i sam sie czlowiek przestawia na bok.
 
Elfi gratulacje!!!!!
Ja sie tez dzisiaj b.dobrze czuje.Bylam z dziecmi na basanie juz bylo widac niezle brzuszek i moj m.odpierniczal szopke pt ,,Nie zjezdzaj na slizgawkach" ,,Nie podskakuj za pilka"
Az mnie wkurzal.
Bylam dzisiaj produktywna !Po obiedzie ciasto zrobilam .A teraz robie sushi jak m. wroci z pracy to bedzie kolacja .
Mam nadzieje ze nie zasne dopoki nie przyjdzie ,dzisiaj nie ucielam sobie dzisiaj drzemki!
 
Zjadłam właśnie 9 placków ziemniaczanych i popiłam dużym kefirem...od rana nic tylko śpię lub jem...no prawie, bo udało mi się rozpakować walizkę i psa wykąpać...ale jak na cały dzień to i tak lenistwo na maksa...
Godzinę temu brzusio mnie bolał i troszkę się martwiłam...ale teraz już nie boli...:)

ooo placki musze zrobic :)

dzieki dziewczyny za pocieszenie :) dobrze , ze sama nie jestem :)

Gosiane hej :)


co do grupy to Mamusia wysylala zaproszenia .... nie wiem wogole co teraz , bo to ona byla modem , ale pewnie juz sie udzielac nie bedzie i nie mamy dostepu do grupy i nie mamy moda ... nie wiem czy tak moze byc ?? nie znam sie
 
slyszalam ze wiekszosc kobiet rezygnuje z tego zanim moglyby zaszkodzic maluszkowi, czyli po prostu jak juz beben jest tak duzy ze i tak trzeba spac na boku. inaczej nie zasne, juz sie nawet smialam z M. ze musi kupic mi jakies stare lozko i zrobic w nim dziury na brzuch i cycki zebym mogla sie wysypiac...

hahahaha dobre :D
Ja też chyba skorzystam z pomysłu, bo też lubię spać na brzuchu :)
Zjadłam właśnie kanapeczki z serkiem i kiszonym ogórkiem mniammm :)
 
reklama
Do góry