reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Cześć dziewczyny.. :)

Oficjalnie jestem mężatką :-) Wczoraj wzięlismy ślub cywilny :) W ogóle to się strasznie wzruszałam na ceremonii.. hehe mówiłam że to przez mój odmienny stan ale tak naprawdę taka byłam szczęśliwa :-D

Dzisiaj oglądam zdjęcia i widzę że się garbiłam, i wyglądam jak pyza.. i masz rację emcia że takie sukienki pogrubiają a ja na dodatek mam mega szczupłe łydki ehh Ale ogółem fajnie było i mam co dzidziusiowi pokazywać :-)

hmm gdzie wam tu zdjęcie wkleić???

No to gratulację, witaj w drużynie pierścienia jak to mówią :))

Cześć Wam dziewczyny i nowe mamusie :)
Dziś dzionek minął spokojnie, śniadanko, obiad u rodziców a potem spacerek :)Dzień był nawet ładny ale wiał wiatr i czapka obowiązkowa :)
Boże jak mnie dziś bolą cycki, szału dostanę :((
 
Yustys hej :) ciesze sie , ze bola !!! jakby nie bolaly to tez bys byla zla , bo moze cos nie tak ...


kurcze czy sa tutaj jakies kobietki co czuja sie nad wyraz dobrze ?? ja wczesniej zychalam , a teraz moge gory przenosic i nic mi juz nie dolega :szok: i zamiast sie cieszyc to panikuje :( czasami cos mnie zabali w brzuszku i to wsio ...ehh ciagle stresy , a do 5 to jeszcze kawal czasu


Witaj w klubie ale widzę że jestesmy na tym samym etapie ciąży może to jakieś zmiany hormonalne nowe nadchodzą mi np chce się ciągle beczećććććććć :-( a mąż juz ze mną nie wytrzymuje chodzi gada że bedzie ok a ja oczywiście czarowidztwo uprawiam............

moze i tak , oby !!! tobie to dobrze , bo idziesz juz w piatek do gina ... ja dopiero 5 kwietnia :(
moj wlasnie kupil cos do brzuszke , zeby serduszko uslyszec ;) chyba sam sie zmartwil

ja ryczę na you can dance, szczególnie jak ktoś przechodzi do następnego etapu i płacze ze szczęścia...:baffled:

hehe ja tez rycze na YCD :) i na X facor hehe
ale ja juz od kilku lat taka wrazliwa jestem , w zasadzie to coraz strasza i coraz wrazliwsza , a kiedys to mnie nic nie ruszalo :)
 
AsiaKC - skleroza a to ciekawe, mnie taka przypadłość nie dopadła ;-)

Justyś - mnie tak cycki ciągną, że nawet śpię w staniku :shocked2:

Asionek - gdzie zdjęcia wkleiłaś :confused:
 
sa w grupie "przyszle mamy na pazdziernik 2011"

ja spie na brzuchu i tak sobie gniote cycki przez to ze rano rycze jak wstaje... :/
 
AsiaKC - skleroza a to ciekawe, mnie taka przypadłość nie dopadła ;-)

Justyś - mnie tak cycki ciągną, że nawet śpię w staniku :shocked2:

Asionek - gdzie zdjęcia wkleiłaś :confused:

w grupie :)

sa w grupie "przyszle mamy na pazdziernik 2011"

ja spie na brzuchu i tak sobie gniote cycki przez to ze rano rycze jak wstaje... :/

a nie boisz sie spac na brzuchu ?? ja czytalam o tym , b sama lubie i sie mecze troche spiac na boku , ale jest tyle sprzecznych info , ze juz sama nie wiem ...
 
reklama
slyszalam ze wiekszosc kobiet rezygnuje z tego zanim moglyby zaszkodzic maluszkowi, czyli po prostu jak juz beben jest tak duzy ze i tak trzeba spac na boku. inaczej nie zasne, juz sie nawet smialam z M. ze musi kupic mi jakies stare lozko i zrobic w nim dziury na brzuch i cycki zebym mogla sie wysypiac...
 
Do góry