reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

elifit- gartki aaalllllllllllleeeeeeeee super !!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-)
ania- ja miałam 2 razy wypalankę, na razie nie ma nawrotu;-)

U Nas lepiej coraz lepiej, chociaż rzadkie kupki się utrzymują ale nie tak często i nie w takich ilościach, ale są :-:)-(
M dziś wraca ahhhhhhhhhh :zawstydzona/y:;-)
 
reklama
Justyś1985 a jak miałaś wypalaną tą nadżerkę to przed zabiegiem miałaś robioną tylko cytologię czy kolposkopię też? bo tak właśnie czytam sobie o tym wypalaniu/wymrażaniu nadżerki i pisze, że żeby ją dobrze zdiagnozować to nie wystarczy cytologia i zwykłe badanie ginekologiczne ale właśnie kolposkopia.... mi moja gin nic o tym nie wspominała.... tylko, że żeby się jej pozbyć musimy mieć świeży wynik cytologi i tyle

tutaj fajny artykuł:
http://www.kolposkopia.com/index.php/__Nadzerka_-_mity._legendy_i_cala_prawda/
 
Ostatnia edycja:
19ania90 jeśli masz nadżerkę która generalnie nie daje żadnych niepokojących objawów ( krwawienie po stosunku, mocne krwawienie po badaniu, pobraniu cytologii, nawracające zapalenia) to wystarczy cytologia ale oceniana metodą Bethesda ( nie pamiętam czy tak się to pisze) a nie tylko Papanicolau ( czyli po prostu gr I, II itd). Jeżeli są jakiekolwiek podejrzenia robi się kolposkopię ( generalnie fajny widok zobaczyć siebie od środka :) ) ale tak normalnie nie trzeba robić.
 
elifit również gratuluję!Nareszcie egzaminy za Tobą.
A za mną komunia młodszego syna i bardzo się cieszę że mamy to z sobą. Wszystko wyszło ok. ale było szykowania. A przy małym szkrabie to dodatkowe obciążenie, ale mąż mi bardzo dużo pomógł, właściwie cały obiad to jego robota. Ja tylko sałatki, surówki, ciasta. No i pogoda dopisała, więc się wszystko udało.

Co do nadżerki to ja kiedyś miałam wymrażaną i na razie jest ok.


Justyś mąż już dotarł? Tym razem też jakieś specjalne meni na przywitanie? Fajne są takie powroty po dłuższej rozłące.:tak:

Dobrej nocki kobitki, nie tylko dla Justyś.;-)
 
Dzień Dobry !!

Elifit gratulacje, to jest dopiero wiadomość teraz jak się zdaje prawko po 5 i więcej razy!! Tylko od razu wsiadaj za kółko kiedy tylko możesz, mąż do tyłu z małym a Ty za kierownicę. Tyle moich koleżanek zdało prawko a potem jak gdzieś trzeba było jechać to tylko facet kierował i po jakimś czasie już się bały wsiąść i d...a blada prawko leży w szufladzie nie używane.

Justyś
super że Antek już prawie zdrowy, oby się szybko z kupkami unormowało !! a jaka zadowolona że mąż wraca ;-), będzie się działo :biggrin2:

Kasiadz niedługo wejdziesz w rytm i będzie lepiej! Ale faktycznie wieczorne siedzenie przy kompie już odpada jak się rano przed 6sta wstaje, ja 22 najpóźniej 23 do wyra i spać bo inaczej ziewam w pracy aż wstyd :sorry2: i każdy od razu komentarz " że mi moje chłopy spać nie dają tylko ciekawe który tym razem " :-D Najważniejsze, ze dzisiaj piątek!!!

Laski jutro większość z nas będzie obchodzić:-D:-D swój pierwszy Dzień Matki !!! Ciekawe jakie prezenty nam sprawią nasze pociechy :-) Ja bym się ucieszyła z pobudki o 9.00, zero marudzenia i samych uśmiechów no i pierwszego "mama" ;-)
 
u nas mama już jest od dawna:) ale z pobudki o 10 bym się nieziemsko ucieszyła;)

jewcia- super że komunia się udała i już z głowy:)

a ja wystukałam kolejnego ząbka, to już trzeci, tym razem górna jedynka. Druga górna jedynka też już wychodzi ale jeszcze nie stuka-daję jej 3 dni:)

młoda z nianią chyba ma dobrze bo jest szczęśliwa jak ją widzi. Powoli zaczyna raczkować, dwa kroki na czworakach i pełzanie i tak na zmiane.
musze kończyć bo Antosia klepie mi w klawiature i pisać nie daje
miłego wieczoru
i weekendu jakbym się nie odezwała
 
Elfit, super! Gratulacje!
Anek,a Tobie jak idzie z prawkiem?
Ja tez musze sie zabrac:sorry: Juz mialam sie tym zajac miesiac temu, ale oczywiscie wyszly nieprzewidziane historie po drodze i nadal nie dotarlam:wściekła/y: I mam pietra, bo nie wiem kompletnie z czym to sie je:-D A paradoksalnie samochody uwielbiam, a kiedys nawet sie tym pasjonowalam, prawie jak facet:tak: No musze sie za to zabrac!:tak:

Najlepszego dla Was z okazji naszego dnia:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta :)


Oczywiście mężowi zapowiedziałam że od razu jak plastik dostanę to ruszam w drogę.

A wy dziewczyny, która jeszcze nie ma prawka, niech robi w tym roku chociaż testy, bo od przyszłego będzie baaardzo trudno zdać.

Miłego dzioneczka i niech maluchy wam dziś odpuszczą hehe.. mój już mama od wczoraj gada :-D
 
Do góry