reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Moja przez pierwsze 3 do 5 min na spacerze się drze, potem zasypia. Co ciekawe starsza miała dokładnie to samo. Niestety przestała już się nabierać i pokój z pootwieranymi oknami nie jest już w stanie udawać otwartej przestrzeni.
 
reklama
Renisus- mam tak jak ty! Niby taka modna ta muzyka poważna i mówili żebym w ciazy słuchała dla dziecka - ale nerwicy dostaje jak mam tego słuchać!!! A mój jeszcze jakoś na wakacje mi to w aucie zaczął puszczać to myślałam ze go zatłuke!

Czarna- no nie mow ze mojej choineczce czegoś brakuje? :) a tak na powaznie to bedzie mega wieśniacka bo wczoraj poprosiłam męża żeby pojechał kupić choinkę (koło naszego bloku sprzedają) a ten pojechał dodatkowo do leroya i pokupowal bombki i światełka ! A ja miałam koncepcje choinki biało liliowej a ten dowal miks chamskiego różu i srebra no i troche sie wkurzyłam ale widziałam ze mu przykro było ze mi sie nie podoba wiec muszę ubrać... A swoją droga ktory facet zabiera sie za kupowanie i wybierane ozdób? Myślałam ze tylko geje... :) a co do tego spania mojej to na tam nie napisałam o dwóch karmieniach o 3 i 6 :)
Agniecha- pojechał - wrócił z pracy o 20:30 i poszedł chwile temu... Ma być o 2 ale znając jego jak bedzie o 4 to bedzie cud... Dobrze Że mi chociaż choinkę posadził to ubieram

Pscółka/ ha! To jest mysl! Nie zrobie na pewno. Tylko ze mój jak jest głodny to jest nie do zniesienia...

Kotulcia- ja tez cała obsrana ta info... Chyba umówię sie w poniedziałek na cito na jakaś wizytę...

Domka- ja uwielbiam pakować prezenty ale mam dopiero dwa :/

Sunovia - kurierem zamawiasz? Masz jakichś sprawdzonych sprzedawców? Kurde nie wiem czy tez porobić przez internet czy jutro albo w niedziele gdzies wyskoczyć... Hmmm
 
Garmelka moj tez kupił ozdoby . Chciałam zielono - fioletowe a on kupił czerwono- złote. Ładne zestawienie ale juz ciut oklepane. O gejostwo go jednak nie posądzałam ;)
 
Moja ubrana na złoto. Jeszcze pierniki na niej powiesze.

garmelka, prezenty kupiłam w sklepie internetowym Reserved i zaraz będę zamawiać na kosmetykizameryki.pl - po raz pierwszy, więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
 
Dziękowka :)

Pierdziele to ubieranie, mam opakowanie bombek 60szt bez tych uchwytów czy nitek, nie bede robiła sama bo chyba do rana bym siedziała... Jutro pojadę kupić... Naradzie same światełka i kilka ozdób:)

ImageUploadedByForum BabyBoom1419027643.971257.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1419027656.572776.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1419027694.043232.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1419027722.211220.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1419027643.971257.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1419027643.971257.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 34
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1419027656.572776.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1419027656.572776.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 35
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1419027694.043232.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1419027694.043232.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 39
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1419027722.211220.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1419027722.211220.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Nie chcę zapeszyć - bo same wiecie jak to jest z tym, że jak się pochwali, to zaraz się sypie ;) Doba nam się w miarę unormowala :D ...po 3 miesiącach ;)
Tak do południa jest dłuższa drzemka, ok. 2 godz. W ciągu dnia są takie krótkie drzemki, ale zdarzy się czasem dłuższa.
Ok. 19:30 - kąpiel.
Ok. 20:30 - spanko
Ok. 23, 2, 5 - karmienia.
Newralgiczny punkt jest 23/24. Jeśli mały za bardzo się rozbudzi, to może mieć problem z usnieciem nawet do 4.

Jadę z rana do Lidla po karpia. Ciekawe czy dostanę ;)
 
Do góry