reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja dopiero dostałam pierwszy ale skąpy i bezbolesny. Mogło by juz tak zostać.
Katinka widzisz czasem zazdrość przesłania zdrowy rozsądek. Chętnie by wzięli stanowisko ale obowiązków juz nie ;)
Moja mała tez czasem ma czkawkę ale póki jej to nie przeszkadza to nic z tym nie robie.
Moje dziecko zamiast jesc to spi z sutkiem w buzi. Musze ją tego odłuczyć bo tak to nigdy się nie naje.
 
reklama
Sciagnełam chodakowska ale mam aby windows media player i odtwarza aby dzwiek bez obrazu.AJki musze miec program zeby odtworzyc to??

Ja mam Divx jest darmowy :) i odtwarza chyba wszystko

Katinka moja tez ma czesto czkawke,daj mu popic to powinno przejsc. A zimne łapki to norma,nie mart sie tym

Domka, Sunovia. No i tu problem bo o ile mały pije mleko z butli to herbatki czy wody nie chce bo mu nie smakuje. Czy można herbatke osłodzić jakoś np. glukozę kupić czy cuś, bo że cukru nie wolno to wiem.
 
Moje dziecko zamiast jesc to spi z sutkiem w buzi. Musze ją tego odłuczyć bo tak to nigdy się nie naje.

Judy mi położna kazała klepać małego po pupie jak przysypia, a jak już zasnął to kazała go odłożyć mino ze mało cycał. Powiedziała że jak będzie głodny to się upomni płaczem. Mówiła żeby go nie zostawiać ciumkać bo nauczy się ze to uspakajacz a nie jedzonko i zawsze będzie chciał tak zasypiać a co gorsze nigdy się nie naje bo szybko uśnie.

A masz smoczek? Mi pomógł. Jak mały chce tylko ciumkać to ma smoka, jak już nie chce to sam wypycha językiem :)
 
Ostatnia edycja:
Katinka - rączki mogą być zimne. Ważne, że karczek ciepły.
Czkawka może też pojawić się w emocjach (gdy dziecko się emocjonuje np karuzelką lub denerwuje). U nas pomaga dostawienie do cycka.
A co do tv to to nie za bardzo wychowawcze ;) Zdecydowanie za wcześnie.
 
Katinka ja ją klepie delikatnie po pleckach lub głaszcze po twarzy ale ta przy cycu spi twardo. A jak chce zabrać to nagle ciumka ale tylko 5sekund. Ma smoczek ale nie zawsze da sie oszukać. Przez to je co około 2h a powinna rzadziej. No nic bede próbować dalej.
Moja tv nie ogłada bo ja to raczej radio włączam. Wczoraj puszczałam z yt SDM i małej śpiewałam. Pomimo mojego braku talentu cieszyła się ;) na peje w wykonaniu P tez sie cieszy ;)
 
Dzięki.juz sciagnelam jakiś program.
Mój też się g
Gapi w tv jak ja coś oglądam.
Coś mi płacze teraz przy cycu.nie wiem i co chodzi.
 
W sprawie @ nie pomogę ,bo nie miałam po porodzie i przez najbliższy rok @ nie będzie.
Dla mojego cyc to tylko coś do oglądania ,przytulenia ,jedziemy cały czas na laktatorze-jedna pierś felerna-tylko 10 ml to max ,a z drugiej co 1,5-2 godz. mamy 200ml/ karmienie , tak więc pozytywnie zazdroszczę cycującym.:-)
Młody je o21 potem o 1.30, 4,30 po którym usypia dopiero ok 6.00
 
Jenny, Samochodzik Agniecha dzisiaj troche lepiej je niz wczoraj bo wrocilam do 2. U mnie kupy tez roznie, ostatnio bardzo bruszek go bolal bo dostawal syrop Neosine ze wzgledu na mala sapke (w ulotce bylo ze moga byc problemy z brzuszkiem). Wczoraj juz go nie dawalam wiec bylo lepiej ale kupy zielone i do tego brzydko pachna w srode bedziemy na szczepieniu wiec sie zapytam co robic:-)

Katinka u mnie Filip potrafil 10 razy dziennie czkawke zlapac;/ wydaje mi sie ze to nie tyle z zimna co mial potrzebe odbicia jeszcze powimo ze jadl np pol godz wczesniej. Zauwazalam nadmierna ruchliwoc i ze sie troche denerwuje a zaraz potem lapala go czkawka;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Garmelka ja juz myslalam, ze nastal ten dzien ze wybierasz sie do ginekologa;) U nas dzisiaj slonecznie, ale niemoge isc na spacer bo wozek zostal w aucie ktorym L pojechal do pracy.
Alez mam lenia dzisiaj, tylko do malej bym sie tulila. A tu pranie i prasowanie mnie wola.
 
Do góry