reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Poza tym z tego co pisałaś tyle zaleca producent mleka, które podajesz, więc może jest ono mniej kaloryczne. U mnie zalecana porcja to 120ml.
 
Martyna, spokojnie. Marchewka nie zaszkodzi, zwłaszcza w takiej ilości. Gdybyś kontynuowała podawanie to pewnie też nic by się nie stało, ale nie ma co się spieszyć.
Jak widzisz są niemowlaki zywione miodem i sledziami i żyją :-D
 
No producent to zaleca już 180 :)

Martyna - krzywda się nie stała :) ale z miesiąc jeszcze poczekaj. No i pomysl nad zmianą pediatry
 
renisus, zapomniałam odpisać - trochę mnie to zmartwilo, bo liczyłam na ten smoczek. Myślę, że bardzo ulatwil by mi życie, starsza jakoś nie miała takiej potrzeby ssania. Może dlatego, ze ja dłużej karmilam piersią. Ja Inge też usypiam cycem albo na rękach. Z własnej wygody częściej wybieram opcję nr 1, Ale wiem, że to się na mnie wreszcie zemsci.
 
reklama
Tak swoją drogą, to jutro mam wizytę u neonatologa. Ciekawe czy jakoś skomentuje wagę tego mojego grubaska. Mam nadzieję, że będzie dzielna na pobieraniu krwi i anemia już za nami.
 
Do góry