reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Iga też się boję czy mi miłości wystarczy dla dwójki, tym bardziej że byłam nastawiona na dziewczynkę i już się nie mogłam na nią doczekać, ale w poniedziałek wszystko odwróciło się do góry nogami. Boję się, że synka mogę tak nie pokochać.
 
reklama
Dziewczyny jak zobaczycie swoje maluszki, bezwzgledu na płeć, kolor, znamiona czy inne różne to pokochacie bezgranicznie i nie wazne czy to pierwsze czy dziesiate dziecko. Bez obaw.

A tak w ogole ciekawe kto nam przez noc sprawi niespodzianke?
Ktora bedzie pierwsza.pazdziernikowa mama?
 
Dogpio przykre to ale nie masz cos się przejmowac tylko olej. Najważniejsze ze sami dajecie sobie radę, babcia będzie jeszcze xalowac kiedyś swojego zachowania.

Dreamgirl, iga, evula mialam dokładnie takie same obawy przy drugiej córci. Ktos mądry mi wtedy powiedział ze miłości sie nie dzieli a mnoży i miał całkowitą rację. Jux wkrótce same sie o tym przekonacie ;)

Na ktg maly znowu mial dosc slabe tentno ale znowu dpal i nie dalo go obudzic a teraz matkę masakruje kopniskami. Ja skurcze juz na stalym poziomie wg tej skali 30/50 %, glownie z krzyza wiec bolesne sle jeszcze nie do porodu. Ilość i jakość wód, łożyska, przepływów w jak najlepszym porządku. Maly wg usg ok 3,5kg wazy, ale wg ginka wagowo będzie mniejszy (dlugi a chudy). Nic to czekamy az mu sie zechce wyjsc na świat. Ginekolog przedłużyl mi L4 o kolejny miesiąc ale mam nadzieję ze az tyle to nie będziemy czekać.
 
Dokładnie popieram to co napisała Julisia i so happy. Miłości się nie dzieli. Ona sama się mnoży.



Też bałam sie, że dziewczynek ni będę tak kochać jak J, ale okazuje się, że teraz swoje trzy córeczki kocham jeszcze mocniej :)

I powiem wam jeszcze jedno nie mogłaby być chyba bardziej szczęśliwa.

Wysłane z mojego Microsoft Lumia 640 przy użyciu Tapatalka
 
witam kochane,

No i nastał październik :) teraz na legalu można rodzić ;) ja wypieszczona i zrelaksowana jutro mam dentystę i kosmetyczkę jeszcze i finito. W weekendzik planuję ostatnie"miejske" wyjście choć tańców pewnie nie obskoczę ;)

Woooow Sylwia, Isabel, igem podtrzymalyscie tradycje że rodzimy trojkami hehe :-D gratuluję! Jak się czujecie?

Co za poranek :-)

Mnie już katar puszcza, co za ulga, mogę oddychac! Głos trochę znika ale ogólnie czuję że chorobsko mija, nie dałam mu bardziej się rozwinąć :-) juhuu :-)

Buba delektuj się teraz ciąża, czas najwyższy hehe :-) kiedy masz cc zaplanowane?

Xmamuska trzymam kciuki!
Cc mam na 8 na 10 rano :) delektuję się kochana w express tempie ;)

Buba ona jest chyba super wykształcona bo po samym badaniu brzucha powiedziała, że to będzie duże dziecko! Kurde mogłam iść do niej i tyle na USG zaoszczędzić :-D
Czy ktoś już mówił do Ciebie terminator? :-)) ja wiem, że to mało subtelnie ale pasuje jak ulał :p podziw!

U mnie jak co rano bitwa o ubranie, mycie, jedzenie i w miarę wczesne wyjście stoczona. Ja dzisiaj zarządzałam z łóżka a czynnie włączyłam się dopiero przy kucykach ;-) z mojej obserwacji wynika, że ile by mężczyzna nie dostał instrukcji to i tak trzeba jednym okiem patrzeć :-D ale miło, że w ogóle udało mi się dzisiaj wyrzucić Ukraińca z łóżka pół godziny wcześniej ;-)

No i co chciałam? Nie pamiętam. Będę na bieżąco odpisywać.

Aha, Colly jesteście już w domu?

Doris- parę razy mawiano i zastanawiano się na czym jadę ;)


Sylwia, Isabela, Igem - cudowne wieści o poranku, całuję Was, trzymajcie się mamuśki :-D
Xmam - powodzenia ;-)
Yustyna - a to dopiero początek dnia :-)
Buba - a u mnie spokój, podejrzewam, że teraz tak co dwie noce będę miała jazdy, ale dzisiaj również relaksik i wizyta ostatnia więc zobaczymy co mi ginka przepowie, w sumie nie obraziłabym się jakby powiedziała " Pani to teraz niech zabiera torbę i do szpitala " hehe :-D A tak nawiasem, masz świetny design w mieszkaniu :rofl2:
Dzięki kochana :)
Hej Dziewczyny,

Wcięło mi prawie cały post z rana, zostały tylko gratulacje... no, ale co to za nowość jak się z telefonu pisze...
Jeszcze raz GRATULACJE i ŻYCZENIEA ZDRÓWKA DLA ŚWIEŻO UPIECZONYCH MAMUŚ I ICH POCIECH :)

Isabela, jak mi się marzy taki szybki poród- BRAWO!



BUBA, ten relaks to Ty ekspresem przeżyjesz :) KORZYSTAJ!
Kurczę, jak patrzę na Twoje fotki (zresztą na wszystkie poremontowe fotki na BB) to mnie skręca z zazdrości. Bardzo ładnie wygląda ta ścianka, a kuchnia (choć tylko trochę jej widać) jak marzenie. Moje mieszkanie to jak z PRL-u wygląda przy Waszych... Stare, rozpadające się okno i "zabytkowa, prlowska szafa" w sypialni, łazienka, która była nie ruszana od powstania bloku, nieudolnie zrobiona boazeria w przedpokoju, linoleum i płyty pilśniowe w kuchni :( ryczeć mi się chce... do tego Ł. stwierdził, że mamy dość wydatków na ten rok, więc odświeżymy ściany w przyszłym roku :( Dobrze, że Mała nie będzie pamiętać tego lokum :p



Maran, nie przeciążaj się... życzę szybkiego końca prac :)



Dbdg, witam w klubie! Ł. co chwile się budził, bo myślał, że się uduszę... Tym czasem ja tylko 2 razy na siku się budziłam :D



Chybra &&& za wizytę :)

Miałam dziś iść na morfologię, ale mi się nie chce... Poza tym już wchłonęłam bułę z nutellą :) Korzystam póki mogę :D
Może w końcu zabiorę się za tą torbę... 3 dzień o niej myślę... Niech mnie któraś kopnie w tyłek abym to w końcu zrobiła ;)

Miłego dnia :)

Kitek Prlowski desing to teraz kochana w sklepach rządzi za ciężki grosz. Rozumiem że chciałabyś pozmieniać i mieć nowiutko i pachnąco ale może da radę delikatny face lifting dodatkami zrobić? Pomyśl też tak że stresu nie będzie jak bąbel niczym tsunami przez mieszkanie będzie śmigał a potem sobie odmalujesz, pomalutku powymieniasz. Doris dobrze prawi, najcudowniejsze meble nigdy nie dadzą klimatu jeśli nie stworzą go ludzie :)

Spadam chyba spać bo o 6 pobudka.
 
Witajcie Kochane z nocnej zmiany :-) bezsennosc trwa :-/ Pazdziernik sie rozpoczal wiec smialo mozna nogi rozkraczac do porodu haha :-)

Z ta miloscia macie chyba racje ona sie mnozy, pocieszylyscie mnie i o wiele wiele mi lzej ale wiecie jak to jest hormony lubia sie udzielac i
wkurzac czlowieka.

Dobrej nocki i czekamy kto tu wykluje pierwszy KINDER NIESPODZIANKE :-)
 
Szymcio mnie obudził, myślałam ze glodny a on się powiercił, strzelił kupę i śpi dalej a ja usnac nie mogę.

Z ta miłością macie racje, nie da sie kochac mniej jedno dziecko czy drugie, kocha sie tak samo mocno obydwoje.
U mnie jest inny problem, zazdrość starszego synka, w naszym zachowaniu do niego nic się nie zmieniło, zajmujemy się nim tak jak przed porodem a nawet więcej, caly czas go przytulam i mowie ze bardzo go kocham a i tak widzę po nim ze zazdrosny. Mam nadzieje że szybko mu przejdzie bo mi sie serce kraje jak na niego patrzę bo nie ma mnie juz na wyłączność i na każde zawolanie :'(
 
reklama
Buba ja też na 8 mam cc ale na 15.
Ja tez obawiam się zazdrości jak na razie córcia mówi ze kocha Julcie i odpytuje kiedy będzie.
A co do miłości do dziecka to na początku się bałam jak to będzie ale teraz już jakoś się przyzwyczaiłam ze będą dwie i juz kocham je dwie tak samo. Miłość się pomnoży oby zazdrości między nimi wielkiej nie było to będzie super. Ja miałam bardzo zazdrosna siostrę i zawsze mi dopiekala a z bratem mam mały kontakt za duża różnica wieku była między nami. W ogóle życie mi dokopalo chyba w poprzednim życiu zrobiłam komuś krzywdę ze teraz tak cierpię. Ale idzie ku prostej wiec światełko w tunelu widzę. ;) buziaki miłego dnia
 
Do góry