reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

A ja kawy wcale nie pijam ani dla mocy ani dla smaku. no jakoś ta kawa mnie nie kręci ale ostatnio mam często smaka na kawę więc wczoraj kupiłam sobie inke z magnezem.
Może Wy też kupcie sobie jakieś z tych bezkofeinowych zamiast drugiej zwykłej kawy. A nóż podziała placebo.

Ja pijam inkę i od dzwona normalną kawę. Chyba sam rytuał że się ma kawusie prze sobą działa na nas- niekoniecznie musi mieć kofeinę- wcześniej pijałam po 3 nawet 4 dziennie. A no i biję rekordy bo to już 15 lat jak piję regularnie kawę. Także warto spróbować :-)
 
reklama
Ja pije kawke raz na kilkanaście dni :-) więc w sumie nie zastanawiam się czy mocna czy co :p pije jak się nie wyspie :-) kawoszem nie jestem

Cały czas ten brzuch mam dzis dziwny.. Niby spiety, niby nie wiem sama :-/ może wezmę pół nospy chociaż? Dobrze że dzisiaj oprócz obiadu nic nie mam do zrobienia więc niebawem siadam i odpoczywam
 
Witajcie Mamusie! :)

mam pytanie - czy zdarza Wam się mieć taką białą, galaretowatą, ciągnącą się wydzielinę z pochwy? jestem w 28 t.c., więc na czop nieco za wcześnie, ale zaczęłam się niepokoić...
 
Kurcze znowu mi sie kawy chce :( dziewzyny ktore pija kawe ile dziennie pijecie? bo ja standardowo jedna, ale czasami sie skusze i na druga i mam wyrzuty sumienia :(

Miłego dnia

Ja mam ekspres Nesspresso i piję jedną czasem dwie kawy (i czasem popołudniu jeszcze sobie strzelam bezkofeinową). Bez kawy żyć ciężko ;) Teraz to luz! gorzej przy karmieniu piersią...


Byłam w TkMaxx w Blue City ale nie było ładnego otulaczka dla chłopca :( Buuuu....
 
Ja przed ciążą piłam po 8 kaw dziennie to był mój nałóg. Ale jak tylko zaczęliśmy starania o dzidziusia to przestałam pić i takim o to sposobem pije tylko raz na miesiąc czasem i rzadziej :) próbowałam pić inke ale dla mnie to nie kawa tylko jakiś napój do niczego nie potrzebny ;)

Kurde jak mi dzisiaj plecy dają po palić :/

Malinka może wybierz się do lekarza na jakąś konsultacje? Bo to nie brzmi za ciekawie :/
 
No i dupa nic nie załatwiłam, w jednym szpitalu gdzie niby dyżur miał byc okulistyczny pani mi powiedziała ze trzeba czekać z pół dnia jak nie wiecej, a mi sie tam juz po 5 min robiło słabo, ale pani mnie poinformowała tez ze w każdym szpitalu jest tak na prawdę dyżur i moge jechać gdzie indziej jesli chce, to pojechałam do msw ale tam sie dowiedziałam ze dyżur ma tylko jeden szpital (z którego wracam) i ze oni mnie przyjmą ale najpierw do internisty a pozniej jak on zdecyduje to do okulisty... Wieczorem mam kilka rzeczy do załatwienia i pojadę jeszcze na IP do szpitala okulistycznego gdzie mnie G zawiózł w kwietniu. Ręce mi dzis opadły, chciało mi sie płakać z bezsilności i złości...

Mrówka co za koszmarna noc! Współczuje! A tekst faceta... Bez komentarza...

Dolga to mam nadzieje ze nam sie podniosą wyniki ;)

Szczęśliwa udanych wakacji ;)

Buba taaa zaczyna to do mnie docierać, ze obrączka bedzie na palcu, nazwisko zmienione, a G będzie mnie nazywał żoną...

Kasik zastanawiam sie czy to nie od zyganka...

Meggis mi sie zdarza taka wydzielina, gin powiedział ze to normalne i nie ma sie czym przejmować

Mi ostatnio codziennie twardnieje brzuch, łykam magnez ale to niewiele pomaga i nie wiem czy Mała sie znowu tak przekręciła czy moze to przez upały, bo problemy jelitowe akurat teraz moge wykluczyć
 
Blair tak to właśnie jest, wszędzie odsylaja z kwitkiem... Eh

Wirginia no właśnie się martwię :-( jeszcze przed chwilą ledwo wróciłam ze sklepu, strasznie słabo mi się zrobiło że myślałam że już zemdleje a w dodatku brzuch mi stwardnial i czułam lekkie skurcze jak na okres... A najgorsze jest to że mój lekarz prowadzący jest teraz na urlopie :-( zobaczymy co będzie później.. Wezmę nospe i odpocznę a jutro jeszcze ta nieszczesna glukoza...

Meggis nie pomogę bo ja nie mam żadnych uplawow
 
Malinka jak nie ma twojego gina to może IP? Bo stres ze nie wiesz co się dzieje to tez wpływa nie korzystnie na to

U mnie IP działa na zasadzie przyjęcia do szpitala i dopiero wtedy badają, już ostanio to przerabialam.. Poczekam zobaczę jeszcze bo może znów moje jelita szwankuja i to przez nie takie uczucie.. W sumie dawno w WC nie byłam :-/
 
reklama
Malinka ja tak czasem mam jak wlasnie nie kazystam z wc kilka dni, spina mi brzuch i mam lekko bolący jak na @, czasem nawet nospa nie pomagała. Wtedy robiłam wszystko zeby jednak pójść do wc, jadłam błonnik, jabłka, śliwki suszone, piłam kawę z mlekiem. Jednak obserwuj sie, bo to mogą byc jelita albo nie... A nie masz innego szpitala zeby pojechać na IP?
 
Do góry