reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

U mnie w porządku :-) córeczka 3100 waży :-) skurcze na ktg mi wychodził , dwa nawet do 70 doszły, a lekarz nawet nic o tym nie powiedział , więc chyba te skurcze z ktg tak na prawdę nijak się mają do zbliżającego się porodu :-) jutro jadę do takiej kliniki gdzie bym chciała rodzić to może tam dowiem się jeszcze czegoś ciekawego bo ten mój lekarz prowadzący to jakiś mało wylewny ;-) jak często macie wizyty w ostatnim miesiącu ? bo u mnie stwierdził , że wszystko jest dobrze więc spokojnie za dwa tygodnie się mogę umówić
Julian skurcze nie tylko muszą być wysokie ale też odpowiednio długie i regularne :-)
Ja w szpitalu miałam co kilka minut takie już ponad 100 i to ich zaniepokoiło. Na szczęście właśnie nie trwał taki każdorazowy skecz dłużej niż kilka sekund.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jadę do szkoly rodzenia, matko jak mi sie nie chce. Od wczoraj tylko bym spała i spała i juz nawet jeść mi sie nie chce.
Julia superancko :) Betka jak sie czujesz? Ciągle o tobie myślę ;)
 
Bylam na zakupach w galerii mowie musze polazic moze cos tym zdzialam ale poki co to tylko padnieta jestem,dokupilam takiego misiowego pajacyka w H&M bo stwierdzilam ze co ja malemu ubiore po szpitalu jak wszystko cieple mam duze.
Wszyscy na mnie patrza jak na czubka jak mowie ze na jutro mam termin a ja sobie chodze jezdze i jeszcze jutro ide do fryzjera odrost sobie zrobic.A co ze termin to mam sie uwalic i lezec ze tak na mnie patrza bo juz niewiem?!
 
A propos czekania dziewczyny słyszałyście o jakis domowych sposobach wywoływania? Ja mam jeszcze prawie 3 tyg wiec jeszcze sie nie stresuje ale pamietam ze z córa tydzien po terminie to juz szalałam...
Ja od koleżanek z pracy słyszałam ze na wypędzenie maluszka oprucz wiadomych sex i długi spacer metod podobno dziala bardzo ostre jedzonko, ananasy( ale to by trzeba było kilka ich zjeść) i herbata z liści malin...
 
reklama
Do góry