reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Odrazu mi lepiej.wy przyspieszacie a ja stopuje zero sexu zero wysilku .jak do tej pory nie oszczedzalam sie robilam wszystko co przed ciaza no moze nie do przesady ze wszystko ale prawie wszystko.
 
reklama
Beatka no właśnie mi o to chodziło, że miałaś też datę z października ale myślałam, że później niż 1.10 :-) czyli w sumie tak czy siak jesteś w terminie :-)
Pytam o to dlatego, że czasami lekarze niepotrzebnie w trakcie ciąży zmieniają daty a pierwsza okazuje się idealna :-)

Marlenka ja też mam małe dzieciątko :-) w 36tc -2330...też się zmartwiłam , że taka kruszynka :-) ale lekarz nie widzi w tym nic niepokojącego więc nie tylko mieć nadzieję, że do 3kg dobije :-)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to ja już po wizycie młody waży 3500:szok: jest duży jutro mam ktg zmniejszyły mi się wody ale lekarz twierdzi ze nie jest źle .Beatka mój lekarz tez mi wypisać l4 tylko do daty terminu porodu bo więcej nie może ale dla mnie to chore jest .We wtorek mam się zgłosić do niego do szpitala
 
dobiliśmy 37 tc zostały jeszcze 3 :) mały wazy 2.6 szyjka sie skraca mam rozwarcie wiec cytując mojego Gina jak pani wody odejdą to proszę jechać do szpitala i jak tu jechać jak staników jeszcze nie ma :laugh2: mam nadzieje ze mały poczeka do momentu gdy mama wybierze sobie wkoncu odpowiedni

Wiktorka jeśli chodzi o auto to kupiliśmy audiQ7
 
palec czyli jakis centyment podobno, szyjka od ostatniego razu tez skrocona wiec przez to główka nie przejdzie ale mam się oszczędzać nadal aby mały jeszcze nabrał masy

samochód musi być pakowny bo chcemy w góry jechać, w tym roku się nie udało to za rok z małym chcemy się wybrać zabrać babcie do opieki :)
 
reklama
z tym terminem porodu z om to śmieszna sprawa, nie wiem w jaki sposób Wam lekarze je wyznaczali, ale mi lekarz prowadzący wyznaczył na 25 październik z takiej jakby kartki której tam sobie używa , a potem pojechałam do innego lekarza któremu komputer jakby wyznacza tp i ten drugi powiedział, że mam termin na 24 października , bo lekarz prowadzący nie uwzględnił , że w tym roku był rok przestępny i luty był o jeden dzień dłuższy :-)
 
Do góry