reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

z tym terminem porodu z om to śmieszna sprawa, nie wiem w jaki sposób Wam lekarze je wyznaczali, ale mi lekarz prowadzący wyznaczył na 25 październik z takiej jakby kartki której tam sobie używa , a potem pojechałam do innego lekarza któremu komputer jakby wyznacza tp i ten drugi powiedział, że mam termin na 24 października , bo lekarz prowadzący nie uwzględnił , że w tym roku był rok przestępny i luty był o jeden dzień dłuższy :-)


ja z góry przewiduje u siebie plus minus dwa tygodnie z racji wieku wiec cala ciąże jakoś sztywno nie przywiązywałam się do daty porodu
 
reklama
no tak , ale żeby nawet wiedzieć od którego dnia liczyć te +/- 2 tygodnie :-) to niby tylko jeden dzień , ale i tak mnie trochę zaskoczył ten lekarz , w sensie 'zabłysnął'
 
U mnie termin z om wyznaczyła z tego ich kółeczka :-) czyli do daty pierwszego dnia ostatniej miesiączki dodajesz rok, następnie odejmuję się 3mc i dodaje 7 dni :-)
Ale to tak naprawdę działa w przypadku cyklu 28 dni. W innych przypadkach jest trochę inaczej :-)
Dlatego ja trzymam się terminu pomiędzy om a usg :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to ja już po wizycie młody waży 3500:szok: jest duży jutro mam ktg zmniejszyły mi się wody ale lekarz twierdzi ze nie jest źle .Beatka mój lekarz tez mi wypisać l4 tylko do daty terminu porodu bo więcej nie może ale dla mnie to chore jest .We wtorek mam się zgłosić do niego do szpitala
No a ja dzis dzwonilam do kadr i jesli dalej mi ona nie chce dac zwolnienia to potrzebuje takie zaswiadczenie ze od 1.10 udaje sie na macierzynski jaki bezsens wogole no ale chca ode mnie z pracy.
Swistak spoko moj jest wiekszy bo 3700 hehe:p juz chce urodzic bo moze byc mi ciezko z takim klopsikiem.
 
Witam was .dawno tu nie pisalam .ale za to czytam was prawie codziennie.postanowilam napisac bo zaczelam sie martwic.dzisiaj bylam na wizycie .moja malutka jest malutka.jestem w 38tyg a ona wazy 2630 .tak wiec drobinka.lekarz kazal sie nie martwic niby jest jeszcze 2tyg do terminu ale ja jakos nie potrafie.szyjka 1.5cm lozysko jeszcze niedojrzale .tak wiec pewnie donosze do konca.jak myslicie urosnie jeszcze moja drobinka ?.wizyte kolejna mam 17o ile wczesniej cos nie zacznie sie dziac .
Pamiętaj, że istnieje też błąd pomiarów. Wystarczy kilka mm i juz komputer inaczej wagę obliczy. Może dzidziuś być nawet 500 g większy, a przez dwa tyg może przybrać troszkę. Głowa do góry. Nie takie drobinki dawały sobie same już radę [emoji4]

 
Betka mysle, że ona tyle zarabia jako lekarz że do konca bedzie pracowac :p
Witam was ciężarówki w ten piekny dzien!
Moj chlop co raz bardziej zestresowany, co wstaje w nocy to on sie budzi razem ze mną i pyta czy już, a rano z lozka nie może sie zwlec. Nic w tym dziwnego jak w nocy budzi sie po kilka razy. Mnie rozbolal w nocy brzuch, ale prysznic pomógł.
 
reklama
Do góry