reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Uwierzcie, że dopiero z czasem wyjdzie, że niektóre nic nie piszą a tylko czytają, niektóre piszą jak pojawia się konflikt i go podkręcają i są jeszcze inne typy. Acw ogóle same widzicie, że dołączają nowe. Jak będziecie to weryfikowac teraz? Uwierzcie, że będą osoby, których nie będziecie chciały na zamkniętym i co wyrzucicie?
 
reklama
Ja się nie znam na funkcjonowaniu takich for, bo co do zasady wolę żywych ludzi :) Trolla można demokratycznie wywalić, w razie czego. Wiadomo, że pisze tylko niewielki odsetek a większość czyta. Nie przeszkadza mi to ale na forum zamknięte można wpuścić tylko osoby, które poddadzą się weryfikacji. Z resztą jak tam uważacie.
 
Madziula 27 - ja brałam w pierwszej ciąży antybiotyk bo miałam zapalenie układu moczowego w I trymestrze i nic się nie stało. Teraz również na samym początku miałam antybiotyk bo miałam anginę ropną. Mi lekarz powiedział, że lepiej wziąć antybiotyk (ale należy zaznaczyć że jest się w ciąży wtedy dają taki dla dzieci, bezpieczny) niż chodzić z panoszącym się zapaleniem i gorączką.

Co do brzuszków - ja płaska jestem i jaki mam brzuszek wkleić :D? W poprzedniej ciąży dopiero około 5 miesiąca coś było widać, a w 7msc kupowałam dopiero spodnie ciążowe w rozmiarze xs które były na mnie za duże....
 
Neillaaa o losie co za wscibskie babska. :/ ja nie mam takich problemów raczej nikt nie wie, że mogę tu być.

papciarkowa no nie wierzę że znowu coś nie tak :(

Persea no właśnie mi się cały czas rozchodzi, że nadal nie znamy się na tyle żeby stwierdzić, że któraś z "naszych" nie jest trollem czy jakąś wariatką. Dajmy sobie czas na poznanie się.

Dziewczyny nie przesadzajcie podejrzewam, że 90% z was ma FB lub Insta albo oba i co chwila wrzuca foty do sieci. A tu brzucha bez twarzy się wstydzicie.

asik kiedys i tobie urośnie brzuszek :p

Jeszcze apropo zamkniętego wytarczy, że wspominacie o zamkniętym i już mamy nowe mamy. Więc co taka co napisze wam dwa posty też pójdzie na zamknięty? Dajmy sobie czasu trochę więcej na poznanie.
 
Asik dzięki za inf :-) strasznie boje się brać jakiekolwiek leki ale jak pomyślę że już tydz się lecze i wyleczyć się nie mogę to jestem przerazona :-/ Drobniutka z Ciebie kobietka xs w 7 mc ;-)


Martusia - Witaj :-)


PerseaNigre jak bylam w ciazy z córeczką to gdzieś ok 4 mc stworzyliśmy zamknięty wątek i bylysmy też na otwartym - chociaż nie ukrywam ze ciezko było mi ogarnąć kilku wątków na raz ;-)


Wiecie mnie mąż podczytywal na sierpniowkach i zawsze mnie dziwilo skąd od tyle rzeczy wie co wiedzieć nie powinien dlatego jak zamknelysmy wątek czułam się bardziej intymnie :-)
 
Madziula a to sprytny maz:) kiedy ci sie przyznal ze cie poddczytuje??
U nas tez dzis piekna pogoda, poszllabym na spacer, ale po ostatnim meczy mnie katar i chyba sobie odbuszcze zeby sie nie rozchorować.
Ah ... u mnie tez na razie brzuszka ciazowego nie widac bo zakrywa go tłuszczyk:p
Ruda super kolor mialam kiedys fiolet na wlosach ale duzo jaśniejszy :)
 
Ann_ ze mnie się śmieją że ja w kręgosłupie noszę :D nie to żebym narzekała :p ale przy cc coś lekarz mówił że mam macicę lekko cofniętą, więc może dlatego tak jest.

Madziula 27 - porozmawiaj z lekarzem, ja też jestem daleka od antybiotyków. Sama unikam jak mogę, zarówna dla siebie jak i dla syna, ale czasem nie ma wyjścia. Dobrze mieć zaufanego lekarza w tej materii.

hehe to mąż sprytny, ja bym swojego udusiła :D ale on nawet konta na FB nie ma, więc wiem, że do takich rzeczy się nie garnie.

Mam wrażenie że rzeczy ciążowe mają niekiedy dziwne rozmiarówki. Normalnie noszę rozmiar s/m, raczej taka typowa jestem, a w sklepie z ciążowymi wiecznie wszystko na mnie ciut za duże. Mąż mi kiedyś na Węgrzech kupił piękną ciążową sukienkę w rozmiarze M i super leży nawet jak nie jestem w ciąży :)
 
reklama
Ale się działo od wczoraj ☺co do teściowej to moja potrafi nie oddzywac się 2 miesiące a mieszkamy od siebie 3km
 
Do góry