reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Właśnie też jestem ciekawa jak tam u niej, może cisza to dobry znak?

Moje skurcze są nadal, od godziny trochę mocniejsze. Muszę się uspokoić bo tak się zdenerwowałam , że prawie się popłakałam z emocji i nerwu :-) wiem, że to dziwne :-) :-) :-)

Aaa i gbs ok :-) :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny uspokoje Was..cewnik dzis mialam zalozony ale uwaga po 6h wypadł po zalozeniu bole i skurcze byly az myslalam ze wszystko sie rozwinie jeszcze do wieczora ale przeszlo po jakims czasie od wypadniecia cewnika i mam tylko bole miesiaczkowe i takie pojedyncze nieregularne.
Nie wiem czy bedzie obchod dzis jeszcze ale jak nie to czekam do rana i niech sprawdzaja mi rozwarcie czy sie powiekszylo i na moje powinni zadzialac z kroplowka.
Jutro dam znac,a wczoraj odszedl czop
 
reklama
Tez mam nadzieje,ale ta jego aktywnosc mnie przeraza od godziny nie moge sie skupic tak szaleje,chyba czuje ze chce go wyjąć:D i sie tam przywiązuje:D

Ej czemu ja musze miec tu najgorzej? Klątwe na mnie rzucilyscie czarownice:D
 
Do góry