reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Cześć ;)

Asia jak miło ze pamiętasz o dniu urodzin mojej Zuzki :D

Moja zaczęła siadać jak miała 10 miesięcy ale jak miała niecałe 9 to nauczyła sie pełzać, a niedługo po nauce siadania wzięła sie za raczkowanie, a teraz większość czasu na stojąco przy meblach stoi, albo chodzeniu przy nich i rownież wchodzi wszędzie gdzie sie da:)

Jeść tez zjada wszystko i uwielbia "sępić" nasze jedzenie stoi przy nodze i wyje ;p

Ogólnie jest grzeczna tylko nauczyła sie mowić "nie" i wszystko jest na nie [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hihi z tym nie to i moja tak ma .ja mowie cos do niej a ona nie albo jak ja powiem tak to ona nie.najbardziej mi sie podoba jak idzie tam gdzie nie wolno ona odrazu wzrok kieruje na mnie zobaczyć moja reakcje a po chwili sama robi nonono.
 
Szymus siada, raczkuje, chodzi przy meblach od osmego miesiaca. Potrafi stac samodzielnie i od czasu do czasu zrobi kroczek. Wchodzi na kanape i krzyczy jak mu czegos nie wolno. Zjada wszystko i wszedzie. Nurkuje w piasku, celem skonsumowania go. Jest bardzo kontaktowy, usmiechniety i malo wymagajacy. Uwielbia sie przytulac, lapie mnie za szyje i mruczy.
 
Hello w końcu tu się coś dzieje :)


Mój Nikoś siedzi samodzielnie od 8miesiaca od 9 zaczął raczkowac i wstawać. Chodzi przy meblach, rogowce i wszędzie tam gdzie moŻe się czegoś złapać ;)
Na podwórku chodzi z pchaczem :D
Mamy 8 zabkow, je wszystko i wszystkich [emoji27]
Mleczko dostaje raz w ciągu dnia i raz w nocy :)
Śpi w dzień tylko raz ok 1,5-2h .
WiecZorem zasypia około 20-21 budzi się raz w nocy , wstaje około 8 rano :D
Jest małym diabelkiem :D Ale za to kochanym :)

Patka jeszcze się za nią nalatasz, nie bój się hihi :D

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mamusie wyspane?właśnie a jak tam ze snem waszych maluchów przesypiaja wam cale noce?u mnie na szczęście Zuzia śpi chodzi spać różnie bo raz 21 a raz 23 ale śpi do rana czyli 7.30pobudka jak z budzikiem.mamy czasami kryzys jak zabki wychodzą .zabkowanie ciężkie ma bardzo ciężkie goraczka biegunka katar.i tak przy każdym zabki.
 
To wspolczuje.a wasze maluchy z wami śpią czy w łóżeczku?ja swoja od poczatku do łóżeczka kladlam i udalo mi się ja nauczyć spać osobno choc byly monety załamania ze chciałam odpuścić jak budzila sie często ale nie odpuscilam .zatem z mężem mamy cale lóżko dla siebie .rano mala jak sie budzi wstaje w łóżeczku i krzyczy tata tata .dobrze ze mnie nie budzi zawsze mogę Chwile jeszcze pospać .hihi dobre dziecko
 
reklama
Do góry