reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2007' rozpoczęty przez akwarelka, 14 Styczeń 2009.

1. akwarelka

akwarelka Fanka BB :)

Witam mamusie pazdziernikowych dzieciaczkow 2007. Jestem tu nowa i chetnie porozmawialabym na temat naszych pociech. Nie widze tu zadnego przewodniego watku, dlatego postanowilam zalozyc takowy. Pozdrawiam serdecznie :happy2:

Mama Emisi urodzonej 25 pazdziernika '07 :-)

2. asiulka271

asiulka271 Mama Maciusia i Emilka

Witaj
    Ja mam synka z 28 października Emilka
    I Maciusia z sierpnia 2002

Pozdrawiam

3. reklama
  4. ekstasia

ekstasia MAMA '04,'06,'07

Witaj Akwarelka.
    Mój Wojtuś urodził się 31 października. Jestem dodatkowo mamą jeszcze dwóch starszych chłopców.
    Jak konkretnie twoja córcia ma na imię, bo napisałaś zdrobniale i trochę nie kojarzę od jakiego imienia może to być??

5. RENIFER_24

RENIFER_24 M-X'07, W-IX'09

może emilka?

6. magdah

magdah Mamy październikowe 2007

też jestem ciekawa:tak:

7. myszunia

myszunia Fanka BB :)

Akwarelka, mój Piotruś też jest z 25 października!!!! :-):-):-)

Witam wszystkie koleżanki! :-)

Ostatnio mamy z Piotruniem taki problem, że zrobił się straszny złośnik! Kiedy tylko coś idzie nie po jego myśli to rzuca się na podłogę z histerycznym wrzaskiem, albo płacze i tupie nóżkami. Staramy się to z mężem ignorować, ale ciężko jest czasem. Jak jest u was? Też macie takich małych złośników? Jak reagować na takie zachowanie?

8. akwarelka

Hej dziewczyny. Ciesze sie, ze troche nas sie tu zebralo. Mam nadzieje, ze nasz watek rozkreci sie ciekawie.
    Juz rozwiewam wasze watpliwosci. Moja coreczka to Noemi. Najwspanialsza dziewczynka na swiecie. Bardzo zywa i wesola. Taka mala iskierka w domu. Zreszta wszystkie nasze dzieciaczki sa wyjatkowe i niepowtarzalne. Kochane maluchy:-D A to, ze sie czasem zloszcza to normalne w tym wieku. Male dziecko nie potrafi radzic sobie jak dorosly ze wszystkimi emocjami, ktore rozsadzaja go od srodka, dlatego wyraza je na maksa. W tym rowniez zlosc. Mysle, ze dobrze jest w dyskretny sposob przekierowac uwage maluszka na cos innego. Ja tak robie. No i samej nie wpadac w zlosc bo to tylko moze pogorszyc sytuacje. Warto tez byc konsekwentna i nie ulegac placzacemu dziecku, bo maluch testuje nas w ten sposob (na ile moze sobie pozwolic, zeby uzyskac to co chce).
    Podam przyklad z dzisiaj: Emisia byla bardzo niezadowolona, ze czytam sobie ksiazke. Zeby zwrocic na siebie uwage zaczela uderzac glowka o komode i juz miala powod do placzu. Wyszlam do drugiego pokoju. Za chwile corcia przydreptala za mna. Juz nie plakala. Byla raczej ciekawa co teraz robie. Pokazalam jej moja ksiazke, a nastepnie wzielam ja na kolana i czytalysmy razem jej ulubiony wierszyk. Glowke rozmasowalam. Moze ja jeszcze bolala...

9. akwarelka

myszunia to prawda, mamy dzieci urodzone tego samego dnia:-)
    25 pazdziernik'07 to najszczesliwszy dzien w moim zyciu

magdah
    tez jestem ciekawa jak ma na imie twoja pociecha?

asiulka i ekstasia, wesolo macie w domu dziewczyny i gwarno. Tez marzy mi sie taka gromadka. Jak sobie radzicie? Czy najstarsi chlopcy pomagaja czasem w opiece nad mlodszym rodzenstwem?

RENIFER gratuluje mini maluszka. Jak samopoczucie w ciazy?

Dziewczyny, jak dodac suwaczek? Moze mi ktoras pomoze.
    Wasze suwaczki sa takie wesole i kolorowe:happy2:

Ostatnia edycja: 20 Styczeń 2009
  10. reklama
  11. asiulka271

asiulka271 Mama Maciusia i Emilka

Wejdz sobie na np.suwaczek.pl,stwórz tam swój suwaczek i później skopiuj kod bbcode i wstaw go w podpisie ..
    wejdz w ustawienia na bb i edytuj sygnature i wklej tam suwaczek powodzenia życzę.

12. akwarelka

Dzieki za instrukcje asiulka. Suwaczek dziala:laugh2:

Mam pytanie: Czy wasze dzieci czesto robia to o co je prosicie? Bo u nas roznie z tym bywa. I tak sie zastanawiam, w jakim stopniu moja coreczka mnie rozumie:eek: Bo czasem wydaje mi sie, ze wie o co chodzi, ale po prostu nie ma ochoty czegos zrobic. Jak to jest u was?

Poleć forum