reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 7. kwietnia widzimy się o 15:00 z fizjoterapeutką uroginekologiczną, 8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z zaprapsycholog okołoporodową 9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka będzie nas uczyć oddychania, które może na pomóc w razie zakażenia koronawirusowego i duszności

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

reklama

asiulka271

Mama Maciusia i Emilka
Rozwiązania
0
Witaj
Ja mam synka z 28 października Emilka
I Maciusia z sierpnia 2002

Pozdrawiam

ekstasia

MAMA '04,'06,'07
Miasto
na PN od Warszawy
Rozwiązania
0
Witaj Akwarelka.
Mój Wojtuś urodził się 31 października. Jestem dodatkowo mamą jeszcze dwóch starszych chłopców.
Jak konkretnie twoja córcia ma na imię, bo napisałaś zdrobniale i trochę nie kojarzę od jakiego imienia może to być??

myszunia

Fanka BB :)
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Akwarelka, mój Piotruś też jest z 25 października!!!! :-):-):-)

Witam wszystkie koleżanki! :-)

Ostatnio mamy z Piotruniem taki problem, że zrobił się straszny złośnik! Kiedy tylko coś idzie nie po jego myśli to rzuca się na podłogę z histerycznym wrzaskiem, albo płacze i tupie nóżkami. Staramy się to z mężem ignorować, ale ciężko jest czasem. Jak jest u was? Też macie takich małych złośników? Jak reagować na takie zachowanie?

asiulka271

Mama Maciusia i Emilka
Rozwiązania
0
Dziewczyny, jak dodac suwaczek? Moze mi ktoras pomoze.
Wasze suwaczki sa takie wesole i kolorowe:happy2:
Wejdz sobie na np.suwaczek.pl,stwórz tam swój suwaczek i później skopiuj kod bbcode i wstaw go w podpisie ..
wejdz w ustawienia na bb i edytuj sygnature i wklej tam suwaczek powodzenia życzę.

reklama
Do góry