reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

akwarelka

Fanka BB :)
Miasto
Francja
Rozwiązania
0
Witam mamusie pazdziernikowych dzieciaczkow 2007. Jestem tu nowa i chetnie porozmawialabym na temat naszych pociech. Nie widze tu zadnego przewodniego watku, dlatego postanowilam zalozyc takowy. Pozdrawiam serdecznie :happy2:

Mama Emisi urodzonej 25 pazdziernika '07 :-)

reklama

asiulka271

Mama Maciusia i Emilka
Rozwiązania
0
Witaj
Ja mam synka z 28 października Emilka
I Maciusia z sierpnia 2002

Pozdrawiam

ekstasia

MAMA '04,'06,'07
Miasto
na PN od Warszawy
Rozwiązania
0
Witaj Akwarelka.
Mój Wojtuś urodził się 31 października. Jestem dodatkowo mamą jeszcze dwóch starszych chłopców.
Jak konkretnie twoja córcia ma na imię, bo napisałaś zdrobniale i trochę nie kojarzę od jakiego imienia może to być??

myszunia

Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Akwarelka, mój Piotruś też jest z 25 października!!!! :-):-):-)

Witam wszystkie koleżanki! :-)

Ostatnio mamy z Piotruniem taki problem, że zrobił się straszny złośnik! Kiedy tylko coś idzie nie po jego myśli to rzuca się na podłogę z histerycznym wrzaskiem, albo płacze i tupie nóżkami. Staramy się to z mężem ignorować, ale ciężko jest czasem. Jak jest u was? Też macie takich małych złośników? Jak reagować na takie zachowanie?

akwarelka

Miasto
Francja
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny. Ciesze sie, ze troche nas sie tu zebralo. Mam nadzieje, ze nasz watek rozkreci sie ciekawie.
Juz rozwiewam wasze watpliwosci. Moja coreczka to Noemi. Najwspanialsza dziewczynka na swiecie. Bardzo zywa i wesola. Taka mala iskierka w domu. Zreszta wszystkie nasze dzieciaczki sa wyjatkowe i niepowtarzalne. Kochane maluchy:-D A to, ze sie czasem zloszcza to normalne w tym wieku. Male dziecko nie potrafi radzic sobie jak dorosly ze wszystkimi emocjami, ktore rozsadzaja go od srodka, dlatego wyraza je na maksa. W tym rowniez zlosc. Mysle, ze dobrze jest w dyskretny sposob przekierowac uwage maluszka na cos innego. Ja tak robie. No i samej nie wpadac w zlosc bo to tylko moze pogorszyc sytuacje. Warto tez byc konsekwentna i nie ulegac placzacemu dziecku, bo maluch testuje nas w ten sposob (na ile moze sobie pozwolic, zeby uzyskac to co chce).
Podam przyklad z dzisiaj: Emisia byla bardzo niezadowolona, ze czytam sobie ksiazke. Zeby zwrocic na siebie uwage zaczela uderzac glowka o komode i juz miala powod do placzu. Wyszlam do drugiego pokoju. Za chwile corcia przydreptala za mna. Juz nie plakala. Byla raczej ciekawa co teraz robie. Pokazalam jej moja ksiazke, a nastepnie wzielam ja na kolana i czytalysmy razem jej ulubiony wierszyk. Glowke rozmasowalam. Moze ja jeszcze bolala...

akwarelka

Miasto
Francja
Rozwiązania
0
myszunia to prawda, mamy dzieci urodzone tego samego dnia:-)
25 pazdziernik'07 to najszczesliwszy dzien w moim zyciu

magdah
tez jestem ciekawa jak ma na imie twoja pociecha?

asiulka i ekstasia, wesolo macie w domu dziewczyny i gwarno. Tez marzy mi sie taka gromadka. Jak sobie radzicie? Czy najstarsi chlopcy pomagaja czasem w opiece nad mlodszym rodzenstwem?

RENIFER gratuluje mini maluszka. Jak samopoczucie w ciazy?

Dziewczyny, jak dodac suwaczek? Moze mi ktoras pomoze.
Wasze suwaczki sa takie wesole i kolorowe:happy2:

Ostatnia edycja:

asiulka271

Mama Maciusia i Emilka
Rozwiązania
0
Dziewczyny, jak dodac suwaczek? Moze mi ktoras pomoze.
Wasze suwaczki sa takie wesole i kolorowe:happy2:
Wejdz sobie na np.suwaczek.pl,stwórz tam swój suwaczek i później skopiuj kod bbcode i wstaw go w podpisie ..
wejdz w ustawienia na bb i edytuj sygnature i wklej tam suwaczek powodzenia życzę.

reklama

akwarelka

Miasto
Francja
Rozwiązania
0
Dzieki za instrukcje asiulka. Suwaczek dziala:laugh2:

Mam pytanie: Czy wasze dzieci czesto robia to o co je prosicie? Bo u nas roznie z tym bywa. I tak sie zastanawiam, w jakim stopniu moja coreczka mnie rozumie:eek: Bo czasem wydaje mi sie, ze wie o co chodzi, ale po prostu nie ma ochoty czegos zrobic. Jak to jest u was?

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry