reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
SPÓŹNIONE ALE SZCZERE ŻYCZENIA URODZINOWE DLA PRZEMUSIA, LEANE, GABRYSI, ARUSIA ORAZ NIE SPÓŹNIONE DLA IZABELKI :*** DUŻO ZDRÓWKA, UŚMIECHU I SAMYCH RADOSNYCH DNI!!! :-) :happy: :happy2: :-)
 
w imieniu mojej bardzo niegrzecznej zbuntowanej glizdy dziekuje za zayczenia. jest taka niedobra ze w pale sie nie miesci. nasilony bunt szopki co wieczor az krew mnie zalewa.

MADZIKS wielkie gratulacje z okazji przyszlego slubu!!!! chwal sie suknia:))) walnij jakies zdjecia na priva.
 
Wszystkiego Naj Naj Najlepszego dla Isi - Alicji, Łukasza-Małej_Mi oraz spóźnione ale szczere dla Krzysia-Czarodziejki z okazji ukończenia 3 latek, samych pogodnych, radosnych dni, dużo zdrowia i uśmiechu.

Madziks ogromne gratulacje !!!
 
Ostatnia edycja:
Spóżnione zyczenia dla 3 latków
Madzik gratuluje
A ja znowu nie zagladam dopadłam mnie depresja musze zmienic coś w sobie bo zostane sama szukałam błędów w innych ale wkońcu zrozumiałąm że to coś zemna nie tak jest.Naszczęście pomomo wszystkiego i ciągłych kłotni mój facet nie odsunoł się i chce mi pomóc.wstyd się przyznać zapisałam się do psychiatry
 
Elwirka to żaden wstyd, głowa do góry !!!
Najważniejsze to umieć przyznać się do błędu i szukać rozwiązania swoich problemów a nie chować głowę w piasek, siedzieć i czekać aż wszystko samo się "jakoś" rozwiąże.
 
Spóźnione ale szczere życzonka dla Łukaszka :*****

Wszystkiego dobrego dla Olusia :*****

Elwirka wstyd to jest kraść i za pieniądze d..y dawać. Mam nadzieje, ze lekarz Ci pomoże i będzie wszystko dobrze.

Mój mąż pojechał wczoraj do pracy do Francji. Chyba dopiero na Święta przyjadą (pojechał z bratem). Ehhh smutno :-(
 
reklama
Do góry