reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
hej dziewczyny
Przepraszam że ostatnio żadko jestem ale mam trochę na głowie....wiecie z tym ślubem a przyjęcie robimy w domu dla najbliższej rodziny...chociaż szczerze mówiąc to tej najbliższej i tak będzie garstka....ech....trochę nam rodzina dokłada zmartwień ale i tak mi tego mojego dnia nie zepsuje...a teraz jeszcze za tydzień robię urodzinki Paulince....i tak jakoś cały czas jestem w ruchu..
 
Witajcie:-)
Ja też na razie przelotem.
Dziękuję w imieniu Frania ( i swoim) za życzenia:-):happy:. Jest mi naprawdę bardzo miło, tym bardziej,że, niestety, wybraliśmy chyba nieodpowiednich chrzestnych dla młodego :-(. I nie mam tu absolutnie na myśli prezentów, ale chociaż mogli zyczenia napisać. Ale oni pewnie zapomnieli,że mają chrześniaka... Cóż, trudno... Najbardziej szkoda mi Franka, bo jeżeli nic się nie zmieni, to później będzie mu smutno, tym bardziej,że rodziny nie mamy dużo, a Kuba chrzestnych ma świetnych...

CHcę tylko jeszcze pogratulować madziks cudownej decyzji:tak::-)

Lecę, bo mam masakryczny katar, taki "płaczący", na dodatek straciłam smak i węch:no::crazy:

Buziole dla wszystkich :*
 
Wszystkiego Najlepszego z okazji 3 urodzin dla Michalinki - Idy, zdrowia, radości i uśmiechu na każdy dzień :-)
Madziks powodzenia w przygotowaniach, masz rację nie pozwól by ktoś lub coś popusło Wam ten Wielki Dzień !!!
Emiliab można napomknąć przy okazji rodzicom chrzestnym czy zapomnieli, że chrześniaka mają, że się z nim nie kontaktują !!! Współczuję katarzysko, zdrowiej Kobieto.
 
Madziks powodzenia w przygotowaniach do ślubu:tak:
Emilia u Nas też matka chrzestna Kamila zapomina o chrześniaku tylko jej się przypomina jak ma ur lub na święta bo ojciec chrzestny to nawet bez okazji wpadnie itd.Masz racje nie chodzi o prezenty tylko o zainteresowanie dzieckiem tym jak się ma i wógole to chrzestny i jego rodzina się nim interesują dzwonią pytają jak się czuję a matka chrzestna to tylko np przez teściów przekazuje prezenty i to wszystko co mi się bardzo nie podoba.
Zdrówka życzę;-)


STO LATEK DLA CÓRECZKI IDY:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
 
Ostatnia edycja:
Rano nie zdążyłam, bo jakieś problemy z kompem miałam. I dalej, widzę, są- nie ma paska z czcionką itd - to samo, co kiedyś bodajże She miała , mi się dzieje Ale mimo wszystko, mimo tych przeszkód SERDECZNE ŻYCZENIA I GRATULACJE Z OKAZJI TRZECH LATEK DLA MISI I JEJ MAMY , IDY :***
 
Hej

Wszystkim kochanym trzylatkom tym które już miały urodzinki wszystkiego co najlepsze :) Moc uściskow i buziaczków :***

ja na prawdę się nie łapię, które dzieciątko kiedy ma urodziny także wybaczcie :zawstydzona/y:

my z mężem mamy dzisiaj 9 rocznicę ślubu, niestety osobno ją spędzimy no ale cóż...
 
reklama
Do góry