reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
hej dziewczyny:))
A ja w toku przygotowań....już wczoraj załatwiłam sobie stoły i krzesła do przyjęcia, bo jak wiecie albo nie ja weselę robię w domu:)
Więc wczoraj załatwiłam ze szkoły która mi wypożyczy krzesła i stoły....zamówiłam sobie wczoraj też już Etolę taka futerkową do sukienki i stroki-woalkę do włosów:)) Jeszcze zostało mi kupić buty.. Łukasz zamówi mi wiązankę....fryzjera też m mam zamówionego...teraz tylko wybrać się na większe zakupy po najpotrzebniejsze drobiazgi...no a w niedzielę wyprawiam Paulince 3 urodzinki...urodzinki ma 14 w poniedziałek dlatego robię w niedzielę:))
i dlatego też nie mam czasu żeby posiedzieć ...bo za dnia to latam i załatwiam...a wieczorami też przesiaduję na allegro i szukam jakiś drobiazgów dla porównania wczoraj przez 2 godz wybierałam balony na allegro....o matko zwykłe balony a wybór jaki trudny....
 
reklama
Do góry