reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ida ja trzeźwa !!!
Emiliab nie możesz mi tego zrobić !!! Sto lat dla mamy !!!
Mnie też dobrze nie jest, nawet mdli mnie :baffled:
Witaj Agusinka, bo jeszcze nie miałam okazji Cię poznać.
 
reklama
Witam wieczornie:)
Dziewczyny nie wiem jak Wy ale ja już jestem zmęczona tym co się tu dzieje...mam najzwyczajniej dość bo chciałabym tu znaleść odskocznie od codzienności i fajnie się czuć a jest do DU.PY!!!!Ja też nie jestem z tych słodkich idiotek,które na każdym kroku chwalą,słodzą sobie i oczekują w zamian tego samego ale to jak pochwalimy zdjęcia to chyba nie grzech-jeśli jest naprawdę co chwalić,bo każda nawet najbrzydzsza dziewczyna ma w sobie coś ładnego i fajnie jest umieć to docenić!!!!!!jeśli sobie nawet polukrujemy to co z tego!!!!przecież to lepsze niż ta coraz większa znieczulica i chamstwo atakująca nas z każdej strony!!!Jesli chodzi o rozgrzebywanie starych (w sumie powiedziałabym że jeszcze tlących się konfliktów)to powiem tylko tyle że popieram to co napisała Wioli i Ida:tak:i z wielkim szacunkiem Natolinko ale coraz bardziej nie podoba mi się Twoje zachowanie gdyż ja też w wielu Twoich postach dostrzegam ostatnio wiele jadu i przykro mi to stwierdzić ale teraz to nie Ty jesteś pokrzywdzona,tylko krzywdzisz innych:tak:

a z rubryki co u mnie to powiem Wam tylko tyle że z niecierpliwością czekam na WIOSNĘ!!!!!!!:-D
 
kania masz rację, tylko ja trochę uczulona jestem z tą wagą bo pamiętam słowa naszej nefrolog że jak będą problemy z przybieraniem na wadze albo utrata wagi to może to coś oznaczać że ta jego wada tego układu kielichowo- miedniczkowego zaczyna coś psuć.
Ida powiedz mężowi że odbyło się bez grillowania jednak, bo piekarnik był zimny hehe:-)
 
Ostatnia edycja:
Ida, ja się nie uchlałam, a piwko już wciągnęłam. Sięgnęłabym po kolejne, bo mąż kupił, ale muszę być gotowa na nocne alarmy... A tak... Oj, zapadłabym w przyjemne 'wszystko mi jedno', ale dziecia by chyba rozerwało.
A, to Twój M. się pośmiał. Śmiech to zdrowie. Ja tam whiskacza nie lubię, to wujka też truć nie będę ;-)
Emiliab, nie znikaj... Mama na pewno ucieszy się z prezentu.
A mój mąż zakupił mrożone krewetki. Normalnie pomyślał o mnie, choć nie wiem, do czego chce je dodać.
 
mała mi, przestań!!! będzie ok!!! nasze maluchy tyle biegają, do tego ząbkowanie że mogą spalać sporo kalorii lub mniej jeść, moja waży ok. dychy i nie mam zamiaru sie przejmować;-)
rysiek, no w końcu:-)dawaj do mnie, bo dzisiaj po 20miałam na termometrze zewn. 10 stopni:-D
 
Ida ja pytałam o ciebie. I jeszcze sporo osób.
Sariska jest na forum, była dziś widziana. Sama xi nią pisałam.
Nie wiem czy ty sugerujesz, że osoby odchodzą z powodu nat? Bo mnie się wydaje, że odchodzą z powodu pisania o prywatnych animozjach na głównym.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry