reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

kania ja kamerę lubie ale tylko tak jak mnie za bardzo nie widać a że się nie wychylam za bardzo i nie szaleję to dużo by mnie nie było a chętnie bym sobie obejżała płytkę kiedys tam.
baska ty to ale masz kobieto utrapienie z tymi ludźmi,możesz gadać jak do słupa.
dawidowe powoli bo powoli ale uporasz się ze wszystkim.
 
reklama
ikaa ja nie wiem ja albo jestem głupia albo inaczej wychowana ale ja mam całkiem inne zwyczaje jak oni:eek: ja uczę dziecko że ma się dzielić że ma nikomu nic nie zabierać nie wchodzić nie grzebać a oni to co uczą swoje dzieci:confused2::no:


EDIT;a co do tego znajomego z tym mieszkaniem to on zadzwonił i powiedział że mamy się z jego mamą skontaktować bo on nie może przyjechać ale jego mama na razie nie odbierała telefonu.
 
hej wszystkim!


Tymkowi juz przeszla goraczka:eek: mial dwa i pol dnia i juz nie ma..dobrze,ze sie nie rozchorowal.Maluchy spia ,pomidorowka sie gotuje a ja buszuje na ebayu:-)

Dawidowe faja praca jak seriale mozesz sobie ogladac;-):-D:-D:-D mam nadzieje,ze dobrze sie mieszka na "nowym";-)

kaniula ja pamietam,ze w ciazy z Tymkiem na poczatku bylam przeziebiona chyba z 5 razy..gdzie ja nigdy w zyciu tyle nie chorowalam.,dlatego ja okresu ciazy nie wspominam dobrze,zdecydowanie wole rodzic juz i nie spac po nocach poniej niz byc w ciazy..

Baska moze zmiencie zamek w pokoju i nie dawajci nikomu klucza,dla mnie to niepojete,ze ktos wchodzi mi do pokoju jesli ja sobie tego nie zycze:eek:
 
sheeney pierwszy taki dzien od dawna.

Baska a moze faktycznie nie dawaj nikomu lkucza a potrzebne rzeczy małego na czas opieki zostaw u babci i tyle.

a ja dziś zapraknęłam zrobić ciastka francuskie ze szpinakiem :-D. Wczoraj pierwszy raz jadłam pierogi i krokiety i jestem fanką. A na deser ciastka francuskie z brzoskiniami ach
 
Hej:)postaram się wieczorem zajrzeć...może dostanę jakieś weny na pisanie bo narazie mam jej zupełny brak.Nie wiem co mi jest,ale ciągle mam dupny humor (chyba mam jakąś chorobę zwaną "wstrętoludzie" bo ciągle wszystko i wszyscy mnie wkur.wiają),ale żeby Was nie męczyć moim stanem "ducha" to powiem tylko tyle...że żyje (to tak w skrócie);-)
...a że cofnęłam się tylko jeden post w tył to powiem tylko tyle,że uwielbiam szpinak więc z chęcią spałaszowałabym ciastka Dawidowe (jak je tylko zrobi):-D

Miłego dnia i do usłyszenia!!!

edit:aaa i dojrzałam jeszcze że Tymek Sheeney jest już zdrowiutki i bez gorączki-super!!!:tak:
 
WOW:szok::szok::szok: ale sie rozpisałyście, od razu widać,że brzydka pogoda:-D:-D:-D:-D
Ikaa dokładnie-chcemy rodzina na swoim, ale nie doczytałam,że różnica jest w cenie/metr kwadratowy miedzy mieszkaniem z rynku wtórnego a pierwotnego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i myślałam,że to sie łapie a jednak nie:crazy: ale pokalkulowałam troche i gdybyśmy zacisneli pasa to może byśmy dali rade :cool:ale ile i jak mocno to musimy jeszcze przedyskutować:eek:
Kania ja też w i jednej i drugiej ciąży wiecznie zasmarkana chodziłam:cool: a z Bartkiem w drugim miesiącu miałam ostrą grypę żołądkową i potem sie bałam całą ciążę żeby małemu nic nie było...
Baśka wy tam macie 7 światów:no: to najgorsze tak na kupie siedzieć wiem coś o tym przerabialiśmy to pare lat temu jak Kubuś był mały:cool: jak sie wyprowadziliśmy od razu stosunki rodzinne uległy poprawie:sorry: młodzi osobno powinni mieszkać i to jest święta racja....jak sprawy z waszym mieszkankiem?
Dawidowe ale masz dziś rarytaski;-)

A ja mam dziś wywiadówke na 17.00 ale mi sie chce..............:crazy::crazy::crazy: i bedziemy użerać sie z ksiedzem,żeby przenieśli nam komunie do 3 klasy trzymajcie kciuki:-D
 
Dawidowe ja dzis pierwszy raz kupilam wielka paczke swiezego szpnaku,tylko jeszcze nie wiem co z niego zrobic ,po prostu chcialam go kupic:-Dale szpinak w kazdej postaci uwielbiam:tak:

Rysia masz buziaka,zeby Ci sie w koncu nastroj poprawil:*
 
reklama
Rysia to będziesz miała pretekt aby znowu zawitać do Wawy i nas odwiedzieć ;-)

sheeney a ja nie lubiłam szpinaku i dopiero mi zasmakowały te pierogi ale koniecznie z czosnkiem i fetą.

agnieszka i jak przenieśli.

dobra niunia usypia a ja mam w brzuchu pustke i lece coś zjeść. Już sos na spagetti i zupke pomidorową zrobiony tylko wystygnie i do mrożenia.

a ciatka chyba dzisiaj tylko z brzokiwniami bo nie zdąże. A wieczorem stresik z praniem kocyka
 
Do góry