reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Heloł laski ostatnio sie nawet wysypiam już się przyzwyczaiłam do wstawania o 6.30... tylko muszę się przyzwyczaić chodzic spać o ludzkiej porze... udało mi się załatwic wizytę u gastrologa na 25 września w centrum zdrowia dziecka.
Uwaga dowiedziałam się że dzieci mieszkające w warszawie i mają między 2 a 3 latka mają szczepienie na pneumokoki za darmo!!! no i u nas jest to wskazane zaszczepić bo jakby nie było wywołują bakterie dróg oddechowych i się załapałyśmy no jakby nie było 300 zł zostaje w kieszeni.

Dziulka czujesz każdy mięsień na swoim ciele po zumbie?
Dawidowe jak Ci się mieszka? i jak sąsiedzi??
 
reklama
witam wieczorem... po zumbie NIC mnie nei boli:)) a to dlatego ze ostatnie 5 min byly cwiczenai rozciagajace.

poza tym dzis w pracy nei bylam bo cos mnei zlapalo, rano ochota na wymioty a od poludnia biegunka.... co nie zjem to kibel... w pracy sie " ucieszyli" , jutro ide ale na noc wzielam stoperany 2 i tabletke na goraczke bo mnie trzepie.... nie wiem czemu.nie mam sil. Leane do niani zaprowadzilam na poludnie, wrocilam to sie polozylam i usilowalam spac tylko jakies dupki za oknem cieli zywoploty.... normalnie zabic... wstalam po 2.5h , przesadzilam kwiatki bo wolaly o pomste do nieba, upieklam kurczaka na jutro i zmylam podloge po moim pobojowisku.

a wczoraj zrobilam placki ziemniaczane, dalam jej sprobowac, Leane " ooo miesko" ja mowie " nie placuszek ziemniaczany", ona: miesko!!, daj mi miesko!! , wiec mowie ze to placek a nie miesko ze mamusia starla ziemniaczki itp, ona: a gdzie te ziemniaczki?? daj ziemniaczki! no to ja: no w palcuszku masz tylko nei widzisz bo ut arte sa:) a Leane: to jest miesko!!!!!! i hop do buzi pol placka na raz:) i haslo " mniam mniam miesko! mama zrobila miesko:)" no i smy se pogadaly:))))
 
Wszystkim mówię dzień dobry w to deszczowe przedpołudnie. Kolacyjka wspólna się udała, mąż był zaskoczony niespodzianką sałatkową a ja dostałam piękny bukiet kwiatów. Włączyliśmy sobie film popijając sok wiśniowy z kieliszków do wina, po czym sen mnie zmorzył więc nie wiem jak się ten film skończył. Taki ze mnie pożytek wczorajszego wieczora był
wink2.gif
A dziś czeka Nas z wieczorna walka ze smokiem...Trzymajcie kciuki byśmy się nie złamali !!!
 
HEj hej hello
Makuc no to super,że Wam sie tak udało :tak::tak::tak::tak:fajnie mieć taką rodzinkę....No my niestety jesteśmy zdani sami na siebie:no: i to nie chodzi nawet o względy finansowe:baffled: tylko o podejście rodziny:no::no::no:"Jesteście dorośli to sobie radźcie":wściekła/y:
dziulka zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!
Kania a co to za smok:szok::-)
Agusinka to super, nic tylko szczepić:-D
A moje bąki zasmarkane na amen:-(chyba sie zaczyna coroczna powtórka z rozrywki Kuba 2 tyg w szkole/tydź w domu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dziś poszedł bo tylko katar na razie ma ale licze sie z tym,że przyszły tydzień wyjęty z życia będzie:baffled:
Buziole i do później
 
witam sie choc ledwo dycham cos mnie zlapalo jak dziulke bola kosci wszyyyyssstkie nawet zeby. skora miesnie jak po zakwasach 38.7 temp trzepie mmie ze w trzech swetrach i koldrach dwoch. nic przelknac nie moge. A. tez chory Wojti dochodzi do siebie opiekunka nowa wziela go na dwor ale histeria byla ciagle wyje tylko mama mama laska fajna ale mlodemu cos odkrecilo sie i placze wygania kazdego ttlko zemna chce:-( wielka masakra. a w ciazy nie jestem:p okresu brak ale test zrobilam. wlasnie slyszejak maly plaacze na podworku...
 
Witam.Ja wróciłam właśnie od lekarza z Kamilkiem bo wczoraj jak wstał po 14 to był jeden ryk i jak troszkę się uspokoił to powiedział że go uszko boli ale nasz pediatra już nie przyjmował więc dałam mu krople do uszka i ok.16 zasnął wstał ok.18 zjadł oglądnął bajkę i zasnął po 21 ja razem z nim a potem od 2 do 6 rano nie spaliśmy nie płakał ale wymiotował.Wczoraj jeszcze zadzwoniłam do szefowej że mam dziecko chore i nie mogę przyjść.Rano pojechaliśmy do lekarza i ma zapalenie gardło i ucha:baffled: no i zastrzyki:dry: do tego kropelki do uszka i syropek Ibufen podobno działa przeciwbólowo także wykupiłam syropek i kropelki a na zastrzyki dał mi skierowanie na oddział dziecięcy ponieważ tam jest ordynatorem i będzie miał oko na niego:confused:
 
OJACIE to sie choróbska posypało-nie ma co idzie jesień:no::baffled::no::baffled: ZDRÓWKA DZIEWCZYNY
STRIP to chyba na grype wygląda:-( a co do testów to ja im nie wierze, z Kubą 3 robiłam każdy negatywny a chłopaczek ma już 7 lat:-p;-)
BAŚKA zdrówka dla małego...może to konsekwencje zabaw w deszczu:sorry2::baffled: my uszy wałkowaliśmy rok temu i Kuba aż sie zwijał z bólu więc to musi boleć:-:)-:)-:)-(
 
reklama
Do góry