reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

sheeney a dajesz mu coś na ten katar? bo ja tak szczerze mówiąc nigdy Kamilowi nie daję chyba że ma mocny to wtedy robię mu inhalacje z soli fizjologicznej.
A co do alkoholu to uważam że w ogóle w żadnym wieku nie powinno się dzieciom dawać:confused2: Ale cóż każdy robi jak uważa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Baska mam kroplki do nosa i goraca woda z miodem i cytryna ,poki to sam katar to nic wiecej mu nie bede dawac. To jego drugi katar w zyciu wic i tak sie nizle trzyma:tak::-)
 
Halo :-)
Zuu śpi, a Polcia na spacerku :-). A ja sobie siedze i odpoczywam, bo dziś mam jakiś kiepski dzień i fizycznie źle się czuję ehh.
Baska fajowo, że już niedługo na swoim będziecie :-). To jak już sie urządzicie to foteczki pokaż. Tylko nie tak jak Dawidowe która nadal nic nie wstawiła, nie wspomnę o Wioli która nadal sie kuchnia nie pochwaliła ;-). A o tej koleżance mówić nie będę, a potem się dziwimy, że tylu alkoholików wśród nas. A wytłumaczenie, że rodzice jej pili wytłumaczeniem nie jest, bo skoro wydaje dzieci na świat to o nich myśleć powinna i robić tak aby im dobrze było. Ale niektórzy dzieci mieć nie powinni oj nie powinni :-(
Kaniuś cieszę się, że wizyta udana. A na płeć poczekamy ja czekałam do 20 tygodnia ;-). A zniknęłam, bo mężus mi szafe robił do łazienki, ja zajełam się hand madem i robiłam opaseczki dla Agusi :-) ( muszę tylko jeszcze wysłać). I zabieram się jak sójka za album dla Zuu na roczek ;-) będzie miała na 2 latka hahahahahha
 
sariska jasne że pokaże foteczki zwłaszcza pokój Kamilka:tak:
A co do koleżanki to ja nie wiem ale tak pomyślałam że być może taka jest że nie miała innego przykładu i takie coś wyniosła z domu :eek: chociaż znam takich co rodzice pili a oni wyszli na porządnych ludzi ale nie wiem może jej podobało się takie życie:crazy:
 
Baska masz racje że wyniosła to z domu. Tam gdzie jest alkohol na codzień i to jeszcze oboje piją to dzieci są biedne i nie dość, że nie mają poczucia własnej watrości to jeszcze powielają to co w domu mają. Mi chodziło o to, że kobieta która urodzi dziecko mimo tego co działo się w jej rodzinie powinna się starać zmienić to co jej rodzice zgotowali. Tylko, że jak jej partner też był pijak to wsparcia ona wogóle nie miała. Żal tylko tych dzieci :-(
Sheeney biedaczek z tym katarem i oby to tylko to było nic więcej. Jak u nas jest katar to sterimar, frida i maść majerankowa i póki co oprócz kataru(może 4 razy miała) i kaszlu nic poważniejszego nie było.
 
witam poludniowo :) u nas ulewa jak cholera!!! normalnie pierze zabami...

wlasnie czuje ze @ bedzie jutro bo zarlabym tone czekolady i ciagle pic mi sie chce od wczoraj (zawsze tak mam na@). w kazdym razie dzisiaj wieczorem moja kochana ZOUMBA:)))))))))) cos mnie kolanko nawala ale na widok "ciacha" pewnie przestanie:pppppppp

Leane z nocnikiem coraz lepiej i w ciagu dnia. rano po butli zawolala siku, przed spacerem siku po spacerze siku , i tylko 1 pieluszka od rana poszla.

ide sie polozyc puki glizd spi bo potem prasowanie i musze zrobic obiad na jutro dla moich miesozernych glodomorkow... pieczen wieprzowa z papryczka grzybkami cebulka i przyprawami:)
 
Sarisa tak właśnie myślę, że za miesiąc może będzie już coś widać :-) Pochwal się szafą :-) Jakie opaski robiłaś? Masz jeszcze na to czas? Można zamówić?
Sheeney mam nadzieję, że tylko na katarze się skończy, zdrówka dla syncia :-)
Dziulka zatem udanego tańcowania dzisiaj, nie forsuj się tylko :-)
Znów mi gdzieś dni uciekają...
 
kamien z serca kolega poszedl na babci urodziny:happy: no to sie napije kawki w spokoju:-)

Kania ze dni uciekaja w ciazy to dobrze szybciej ci zleci czas oczekiwania:-)
dla sariski sle buziaczki:-)
 
reklama
Agnieszka ze tak zapytam bez zlosciwisci oczywiscie a do czego bylo mu potrzebne te smakowanie piany?

Oczywiście,do niczego mu nie było potrzebne,tak się wyrywał do tego,że daliśmy mu mając nadzieję,że to gorzkie i nie dobre mu smakować nie będzie:-p ale efekt był inny od zamierzonego:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

no i podawaniu alkoholu dwulatkom też jestem przeciwna....
buziaki i do później.............
 
Do góry