reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
BUM zazdroszczę:-) moje zakupy z tej apteki jeszcze nie doszły, ale ja nie mam jeszcze komody dla Dzidziusia :-( pewnie jeszcze minie ze 2 m-ce zanim mój znajdzie dzień wolny, żebyśmy pojechali na zakupy... może wyciągnę przyjaciółkę kiedyś, to chociaż pooglądam i pozapisuje co warto kupić.. .
Już nie mogę się doczekać :-)
 
reklama
BUM zazdroszczę:-) moje zakupy z tej apteki jeszcze nie doszły, ale ja nie mam jeszcze komody dla Dzidziusia :-( pewnie jeszcze minie ze 2 m-ce zanim mój znajdzie dzień wolny, żebyśmy pojechali na zakupy... może wyciągnę przyjaciółkę kiedyś, to chociaż pooglądam i pozapisuje co warto kupić.. .
Już nie mogę się doczekać :-)
Ja wszystko z neta zamawiam , komode tez z allegro zamowilam bo z moim P to bym wszystko na ostatnia chwile miała, jakby czas znalazł...
No ja do lipca moge troche poszalec jeszcze z ubrankami , zapas pamprow zrobic , jakieś kocyki dokupić to czyli jakieś 2.5msc a potem musze listę do mnie zrobić , bo jeszcze żadnych koszul nie mam itp czyli 2 msc... A we wrześniu chce miec wszystko dopiete na ostatni guzik bo mam duzoo załatwiania, mała urodziny a nie wiadomo kiedy człowiek trafi do szpitala... Mam nadzieje , ze nie wsadza mnie tak jak z małą juz od 32tc [emoji33] bo nadciśnienie mam takie same .

Szybko nam zleci to , chociaż mi to szybko leci [emoji5] juz maj a dopiero co sikalam na test [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t5d [emoji272]
 
Ja też tez wolałabym wcześniej wszystko kupić i mieć z głowy... W lipcu jedziemy na wakacje, wrócimy w sierpniu i będzie musiał wszystko zacząć szykować do zbiorów , bo gdzies od 10 września zaczną rwac jabłka, to 2 miesiące przecież nie będzie miał czasu się dosłownie po tylko podrapac... od 6 do 20-21 go nie będzie, albo i dłużej... wypadałoby wszystko kupić przed połową lipca. Niby jest jeszcze trochę czasu, ale ja już bym chciała poszalec ;-) jechać do sklepu, pomacać, wybrać i zamówić w Internecie ;-)
 
Ja też tez wolałabym wcześniej wszystko kupić i mieć z głowy... W lipcu jedziemy na wakacje, wrócimy w sierpniu i będzie musiał wszystko zacząć szykować do zbiorów , bo gdzies od 10 września zaczną rwac jabłka, to 2 miesiące przecież nie będzie miał czasu się dosłownie po tylko podrapac... od 6 do 20-21 go nie będzie, albo i dłużej... wypadałoby wszystko kupić przed połową lipca. Niby jest jeszcze trochę czasu, ale ja już bym chciała poszalec ;-) jechać do sklepu, pomacać, wybrać i zamówić w Internecie ;-)
Dacie radę [emoji8]
Najlepiej wwszystko sobie rozpoznawać i zapisać [emoji6]

U nas kiedy mozna sobie pozwolić a kiedy nie musze ja miec na głowie bo moj P to wszystko na koniec zostawi [emoji48] a ja znow tez musze myślec by młoda wszystko miała a nie skupić ino sie na małym a to czasem jest ciężkie [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d [emoji272]
 
Cześć Mamusie ;-) obudziłam się na siku siły z potwornym bólem głowy, zajrzalam tu, jeszcze śpicie, to i ja spróbuje jeszcze usnąć ;-)
Miłego dnia dla pracujących zawodowo, jeśli są jakieś wizyty, to oczywiście jestem z Wami i trzymam kciuki :-)
A teraz spróbuje jeszcze usnąć, bo głowa mi pęka...
 
Joanna-- śliczny brzuszek [emoji7] i ubranka. Ja muszę w końcu na strych się wdrapać i zobaczyć co mi po młodej zostało, aby nie powielać niepotrzebnie rzeczy.

xBUMx ale masz już zapasy, jak jak na razie nie miałaby gdzie to pochować bo jeszcze nie ogarneliśmy jak przemeblować pokoje aby nam się łóżeczko w sypialni zmieściło.

Mi ostatnio na ból głowy pomaga świeżo wyciśnięty sok z jednego grejpfruta i dwóch pomarańczy. Ale muszę go wypić jak tylko zaczynam odczuwać że coś się dzieje.

A u nas z pogodą nie jest najgorzej, miał być wczoraj grill, ale wiatr był nieprzyjemnie zimny. Może dzisiaj będzie cieplej, bo poranek jest całkiem przyjemny.

Miłego dnia dziewczyny [emoji5]️

Napisane na MI 5 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry:)
Dopiero nadrobilam co pisalyscie, ladne wyprawki się szykują. Ja juz wczoraj nie zagladalam bo byla nasza rocznica slubu;)
Teraz leżę a mąż poszedl po śniadanko.
Pozdrawiam:)
 
Sunday, ale Ci dobrze ;-)

Wstałam drugi raz, głowa jakby mniej boli...
Dziś przyjeżdża moja siostra z narzeczonym i brat z narzeczoną i będziemy robić grilla po południu. Ciekawe, czy mój mąż skończy wcześniej pracę i trochę z nami posiedzi...

Ale jak sobie pomyślę ile pracy mnie dziś czeka, to na sama myśl juz nie mam siły :-D
 
Witajcie Kobietki.
Joanno piekny brzusio.
Bum rzeczywiście super wyprawka się szykuje. Ja to tak odkładam na później te sprawy chociaż w sumie nie znając płci można takie uniwersalne kupić.
W sumie nie wiem kiedy znajde na to czas bo caly maj bedzie sie działo- za tydzien komunie , potem imieniny synka, urodziny siostry, imieniny mamy, dzien mamy, wystepy w prEdszkolu, zalatwianie " zerowki" dla Szymka- niby na L4 a ciagle cos do roboty kurcze.
Nutka ciekawy sposób na ból głowy- nie próbowałam .. A ja tez chyba od tego kataru mam chyba już zatoki zajęte i tak się troszku męcze z bólami głowy.
Nawet ładna pogoda - aż chce się wyjść - więc spacery w planach.
Miłego dnia Mamusie :)
 
reklama
Dzien dobry! Ja już pije kawkę i się zaraz szykujemy na spacer bo szkoda nie wykorzystać takiej pięknej pogody. Od jutra znowu ma padać...także już drugi dzien musimy spędzić na dworze ;)
Miłego dnia!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry