Wyimaginowana
Fanka BB :)
Oo widzę że nie tylko ja zadowolona z xlandera. Kurcze kochałam ten wózek. Chyba poszukam jakieś używki 

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Na umowę zlecenieA jest tu może jakaś mamusia, która pracowała lub pracuje na umowe o prace tymczasową?
Kochana pocieszę Cię ze ja wymiotowałam samą śliną a w efekcie i żółcią bo w żołądku nic juz nie było, dzień w dzień od 6 tygodnia ciąży do skończenia 11 tygodnia czyli całe 5 tygodni. Wiem że jest to okropnie męczące i człowiek nie ma na nic siły ale dasz radyCzuję się dzisiaj tak tragicznie, że chce mi się płakaćkoniec 13tyg. A ja drugi raz podczas ciąży wymiotowalam, samą silną... słabo mi i w ogóle a jeszcze 2h w pracy... mam dość na dziś
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja pracowałam przed pierwszą ciążą.A jest tu może jakaś mamusia, która pracowała lub pracuje na umowe o prace tymczasową?