reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Będzie dobrze daj znać po
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny [emoji4]zapowiada się ciekawie bo nocke mam całą nieprzespana...tysiące myśli w głowie oby tylko syn urodził się zdrowy i czy dam sobie radę jako mama. Stanowczo za dużo myślę i analizuje
Miłego dnia dziewczyny. Dam znać jak tylko będę w stanie [emoji4]
 
Czy któraś z was ma takie coś do fotelika? Czy dziecko się w tym nie rozkopuje? Jakie opinie?
ebc162da4ffea49c8a07a15cb35c
 
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny [emoji4]zapowiada się ciekawie bo nocke mam całą nieprzespana...tysiące myśli w głowie oby tylko syn urodził się zdrowy i czy dam sobie radę jako mama. Stanowczo za dużo myślę i analizuje
Miłego dnia dziewczyny. Dam znać jak tylko będę w stanie [emoji4]
Obawy masz normalne i powiedziałabym standardowe... Mi też glupoty po głowie chodzą... POWODZENIAAA I DAWAJ ZNAĆ :) Trzymam kciukii!!!
 
IMG_1631.JPG
ja wzięłam takie coś. Nada się i do fotelika i do gondoli na pierwszą zimę ;) no i się nie rozkopie cała górna warstwa zasuwana na suwak równie dobrze można ja zupełnie zdjąć.
 

Załączniki

  • IMG_1631.JPG
    IMG_1631.JPG
    353,1 KB · Wyświetleń: 614
reklama
Do góry