reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A więc ja po wizycie. Ktg ok. Mały szalał, skurczów brak. Adasiek waży 3100 czyli zwolnił. Dziś mam 37+3 A z wagi wychodzi 37+1 [emoji5] ale gin stwierdziła,że patrząc na mój brzuch to on jest większy [emoji2] rozwarcia nie mam ale główkę wyczuła bardzo nisko. Aż byłam w szoku jaka moja delikatna gin była dziś brutalna [emoji1] pierdziele jutro myje okna, powiedziała że mogę rodzić.
 
A więc ja po wizycie. Ktg ok. Mały szalał, skurczów brak. Adasiek waży 3100 czyli zwolnił. Dziś mam 37+3 A z wagi wychodzi 37+1 [emoji5] ale gin stwierdziła,że patrząc na mój brzuch to on jest większy [emoji2] rozwarcia nie mam ale główkę wyczuła bardzo nisko. Aż byłam w szoku jaka moja delikatna gin była dziś brutalna [emoji1] pierdziele jutro myje okna, powiedziała że mogę rodzić.
Hehe [emoji3][emoji3] super wiadomości [emoji8] [emoji173]
 
Ja mam.podobnie.Zeyczajnie mi np szkoda dać 150zl za śliczna kurteczkę w rozmiarze 68 bo nie oszukujmy sie.Ile razy mój dzieciak ja założy? No właśnie...

Mamy głównie bawełniane tańsze ubranka, używane też.
Nie kupuje bajerów zamkilkaset zł, bo nawet nie mam gwarancji ze się sprawdza...
Poza tym nie mam fizycznie miejsca żeby trzymać pierdyliard gadżetów ciuszki w i innych gówienek, które głównie służą temu, aby rodzić czuł się fajnie, bo dziecku to wisi (jak choćby strój małego elfa dla miesięcznego dzieciątka :D)
Święta racja.
Poza tym wole.ta kase, za ktora mialabym kupić pietnasta kurteczke w rozm 62, przeznaczyc na.cos pozytecznego.
Mam.znajoma, ktora kupuje multum rzeczy dla coreczki. Nie narzekam, bo wiele z jich teraz dostalam, a ona mowi, ze to tylko bardzo nieweilka czesc z tego co miała, a juz sprzedala takze ten
 
A więc ja po wizycie. Ktg ok. Mały szalał, skurczów brak. Adasiek waży 3100 czyli zwolnił. Dziś mam 37+3 A z wagi wychodzi 37+1 [emoji5] ale gin stwierdziła,że patrząc na mój brzuch to on jest większy [emoji2] rozwarcia nie mam ale główkę wyczuła bardzo nisko. Aż byłam w szoku jaka moja delikatna gin była dziś brutalna [emoji1] pierdziele jutro myje okna, powiedziała że mogę rodzić.
3100 to super waga. Oczywsicie mozesz rodzic! Alw moze poczekaj co do tego 18go i razem pojdziemy he?
Gratulacje z powodu dobrych wiadomosci.
 
3100 to super waga. Oczywsicie mozesz rodzic! Alw moze poczekaj co do tego 18go i razem pojdziemy he?
Gratulacje z powodu dobrych wiadomosci.
Dziękuję [emoji8] ok. Mogę poczekać. 18 to i tak lepiej jak 26 albo jeszcze dalej. A gin też zgadza się z teorią o pełni księżyca więc ewentualnie 24 [emoji2] [emoji5]
 
Zazdroszcze wam ja juz 5 dzien w szpitalu i nic, próbowałam schodow, przysiadow, masowalam brodawki i mam pojedyncze skurcze a ordynator po badaniu stwierdzil ze jestem zamurowana... Smuteczek Maly w usg 3750g i rosnie boje sie ze go nie wypchne i wisi nademna cesarka, lezy ze mna dziewczyna w 42 tyg z dzieckiem 4400g i przyszla na wywolywanie
 
Zazdroszcze wam ja juz 5 dzien w szpitalu i nic, próbowałam schodow, przysiadow, masowalam brodawki i mam pojedyncze skurcze a ordynator po badaniu stwierdzil ze jestem zamurowana... Smuteczek Maly w usg 3750g i rosnie boje sie ze go nie wypchne i wisi nademna cesarka, lezy ze mna dziewczyna w 42 tyg z dzieckiem 4400g i przyszla na wywolywanie

A balonik, masaż szyjki, okay?

Ja liczę że jak coś to młodszy syn mi skurcze rozkręci.
 
Zazdroszcze wam ja juz 5 dzien w szpitalu i nic, próbowałam schodow, przysiadow, masowalam brodawki i mam pojedyncze skurcze a ordynator po badaniu stwierdzil ze jestem zamurowana... Smuteczek Maly w usg 3750g i rosnie boje sie ze go nie wypchne i wisi nademna cesarka, lezy ze mna dziewczyna w 42 tyg z dzieckiem 4400g i przyszla na wywolywanie
A już jesteś po terminie? Kurcze niech też coś zaczną działać u Ciebie zamiast czekać aż Dzidzia będzie za duża, żeby urodzić naturalnie.
 
reklama
Do góry