reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Witajcie dziewczyny,
Jestem nowa na forum, spodziewam sie malenstwa w pazdzierniku wiec postanowilam ze tu dolacze.
Mam na imie Kamila I jestem juz mama 2 ( syn 9 lat I corka 7 lat) termin mam wyznaczony na 24/10.
Pozdrawiam cieplo I zycze wam wszystkim duzo zdrowka ;)
Witaj😊😊 Jak się czujesz? Wiesz już co będzie chłopak czy dziewczynka?
 
reklama
Tez sobie weszlam na ta strone , ladne wzory I fajne ceny :)
Opinie mozesz m.in sprawdzic na necie.

A jak wasze zakupy wyprawkowe?
Zaczelyscie juz? Ja sie przyznaje ze kupilam juz kilka ubranek, bylysmy z corka na zakupach I nie moglysmy przejsc obok 😉
W sumie z reszta to czekam na usg by potwierdzic ze w brzuszku mieszka dziewczynka 🥰 ( chociaz rozowe tez kupilam🙈) ale dopiero mam je 29 czerwca. Troche pozno - juz sporo po "polowce" bedzie...

Ja się zapoznaje z tematem i oswajam :D
 
Ja tez mam troszkę ciuszkow, jedna pościel no i wózek, który nie był jeszcze planowany;) za miesiąc mąż weźmie się za remont pokoiku i wtedy ruszę z resztą wyprawki:)
U mnie super sprawdziły się śpiworki do spania. Syn spal w nich chyba do 3 roku. Nie bylo problemu z przykrywaniem a jak byl maly nawet nie próbował wychodzić z łóżeczka sam tylko czekał aż go wyciagnelismy ze śpiworki.
 
Jak tam dziwczyny Wam minął weekend? U nas byla cudowna pogoda cieplutko caly czas słońce i mąż mial wolne również w sobote (co rzadko się zdarza) wiec korzystalismy🙂 w sobote chyba za duzo porobilam bo pranie posprzątać domek obiad z synkiem na dwór i ogród troche zarósl wiec wzięliśmy sie z mężem za ogarnianie tego i jak wieczorem się położyłam to tak mnie wszystko bolało... ale w niedzielę rano juz bylo dobrze🙂 po obiedzie pojechaliśmy nad jeziorko, ja leżałam w cieniu a chlipaki się bawili🙂 tak mi szybko minął ten weekend i znowu poniedzialek 🙂
 
Jak tam dziwczyny Wam minął weekend? U nas byla cudowna pogoda cieplutko caly czas słońce i mąż mial wolne również w sobote (co rzadko się zdarza) wiec korzystalismy🙂 w sobote chyba za duzo porobilam bo pranie posprzątać domek obiad z synkiem na dwór i ogród troche zarósl wiec wzięliśmy sie z mężem za ogarnianie tego i jak wieczorem się położyłam to tak mnie wszystko bolało... ale w niedzielę rano juz bylo dobrze🙂 po obiedzie pojechaliśmy nad jeziorko, ja leżałam w cieniu a chlipaki się bawili🙂 tak mi szybko minął ten weekend i znowu poniedzialek 🙂
Super😊😊 Pozazdrościć bo u mnie cały weekend padało i do dzisiaj pada 😭😭😭 Nawet wyjąć na spacer nie można było 😢😢 A wczoraj przez tą pogodę przespalam pół dnia 😴😴
 
Jak tam dziwczyny Wam minął weekend? U nas byla cudowna pogoda cieplutko caly czas słońce i mąż mial wolne również w sobote (co rzadko się zdarza) wiec korzystalismy🙂 w sobote chyba za duzo porobilam bo pranie posprzątać domek obiad z synkiem na dwór i ogród troche zarósl wiec wzięliśmy sie z mężem za ogarnianie tego i jak wieczorem się położyłam to tak mnie wszystko bolało... ale w niedzielę rano juz bylo dobrze🙂 po obiedzie pojechaliśmy nad jeziorko, ja leżałam w cieniu a chlipaki się bawili🙂 tak mi szybko minął ten weekend i znowu poniedzialek 🙂
Zazdroszczę... U mnie cały weekend leje, dzisiaj też pada, więc o odpoczynku na dworze nie ma mowy ☹️
 
reklama
Zazdroszczę... U mnie cały weekend leje, dzisiaj też pada, więc o odpoczynku na dworze nie ma mowy [emoji3525]
Super[emoji4][emoji4] Pozazdrościć bo u mnie cały weekend padało i do dzisiaj pada [emoji24][emoji24][emoji24] Nawet wyjąć na spacer nie można było [emoji22][emoji22] A wczoraj przez tą pogodę przespalam pół dnia [emoji42][emoji42]
A ja wam zazdroszcze bo u nas zar z nieba i sie wysiedziec na tyłku nie da
 
Do góry