reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny ja niestety ze srednimi wiadomosciami sie witam, staram sie myslec pozytywnie, aczkolwiek wlasnie sie poryczalam. W nocy wstalam malej zrobić melko i czuje, ze cos ze mnie leci..niestety krwawie :( malutko,nic nie boli ale jednak..na zlosc wszystkiemu jestem sama, totalnie, maz dalego za Gliwicami, najwczesniej bedzie wieczorem. Tesciowej nie ma, nikogo nie ma :( staram sie nie panikowac, czytam o zagniezdzaniu i innych możliwościach krwawienia w 5-6 tyg... generalnie teraz jest spokoj, nie ma tego duzo, ale sam fakt, ze jest mnie przeraza :(
 
Ania, gratulacje !❤super że jesteś z nami !
Ja się bardzo cieszę po tylu miesiącach jakoś 22miesiacach w końcu mogę się cieszyć pięknym przyrostem bety testy co dzień to ciemniejsze i to dużo .
Nie wiem czy że stresu czy jak ale nie mogę nic jeść nic mi nie smakuje ale pije 2litry nawet więcej wody . Ja od zawsze piłam wodę butelkową zwykła niegazowana a w czoraj prawie dwie butelki wody i nadal chce mi się pić . Tobie też gratulacje zwłaszcza ze się w ogóle nie spodziewalas organizm potrafi zaskoczyć i to nieźle
 
Spokojne. Skoro czytalas to wiesz ze to sie zdarza. Najwazniejsze jest opanowanie, spokoj i odpoczynek ( wiem przy malenstwie ciezko mowic o odpoczynku).
Dziewczyny ja niestety ze srednimi wiadomosciami sie witam, staram sie myslec pozytywnie, aczkolwiek wlasnie sie poryczalam. W nocy wstalam malej zrobić melko i czuje, ze cos ze mnie leci..niestety krwawie :( malutko,nic nie boli ale jednak..na zlosc wszystkiemu jestem sama, totalnie, maz dalego za Gliwicami, najwczesniej bedzie wieczorem. Tesciowej nie ma, nikogo nie ma :( staram sie nie panikowac, czytam o zagniezdzaniu i innych możliwościach krwawienia w 5-6 tyg... generalnie teraz jest spokoj, nie ma tego duzo, ale sam fakt, ze jest mnie przeraza :(
 
Spokojne. Skoro czytalas to wiesz ze to sie zdarza. Najwazniejsze jest opanowanie, spokoj i odpoczynek ( wiem przy malenstwie ciezko mowic o odpoczynku).
Położyłam ja na drzemkę i leżę, wsluchuje sie w siebie..na szczęście nic nie boli, ale krew byla ciemna, brunatna :( mam nadzieję, ze bedzie ok, nawet starszych dzieci nie ma do jutra :(
 
Pamietaj ze chociaz jestesmy daleko jestesmy z Toba ! I wysylamy duzo pozytywnej energii !
Położyłam ja na drzemkę i leżę, wsluchuje sie w siebie..na szczęście nic nie boli, ale krew byla ciemna, brunatna :( mam nadzieję, ze bedzie ok, nawet starszych dzieci nie ma do jutra :(
 
Dziękuję, bo doslownie sie boję :( najchętniej bym lezala lub spala caly dzien, ale niestety sie nie da. Chodze do lazienki co 5 min i sprawdzam, narazie cisza.
Kochana zostać pozytywna. Ja tez krwawilam w ciąży malutko ale jednak i okazało się ze progesteron spadł zwiekszylam dawkę i wszystko przeszło jak ręką odjal. Moja koleżanka kapla się o ciąży w 5mies jak ruchy zaczęła czuć bo okres miała normalnie mówiła ze był słabszy ale czerwony i 3 dni tylko.
I tak miała co miesiąc wtedy kiedy miesiączka miała przyjść . Głowa do góry ja 3mam kciuki odpoczywaj dziś jak najwięcej tule 😘
 
reklama
Do góry