reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
3+5, test wyszedł mi pozytywny już w 2+6, 2 dni później robiłam betę i miałam 30,73. Nigdy nie robię, ale wyszły mi bakterie w moczu i potrzebowałam mieć na papierze na teleporadę do ginekologa.
Wizytę mam 1 lutego. Wg OM będzie 4+4, ale myślę, że ciąża jest starsza jakieś 4-5dni. Nie liczę jeszcze na to, że zobaczę serduszko, ale mam nadzieję, że lekarz ustali leczenie infekcji, albo powtórne badanie moczu będzie jakimś cudem prawidłowe 🙏
 
Bardzo szybko wyszła Ci ta druga kreska i beta super jak na ten czas 😊 to chyba zwiastuje silna i zdrowa ciaze 😊
U mnie 5 i 6 dpo mialam plamienia, taki zaróżowiony sluz, a 9dpo wyszedl mi pierwszy pozytyw 😊
Ja lekarza mam na 6 lutego, to bedzie 5+3 i mam malutka nadzieje ze moze juz serduszko bedzie biło. Wyczytalam, ze zaczyna bić 22/23 dni po zapłodnieniu a ja wtedy bede juz 24 wiec moze moze...
Jutro ide zbadać bete, bardzo sie tym stresuje, bo to juz moja 3 ciąża a dzieci jeszcze nie mam :/ ale staram sie myslec pozytywnie.
 
reklama
Cześć Dziewczyny [emoji3060]

Nieśmiało się witam z Wami. U mnie dziś 3+2. Wczoraj 2 pozytywne testy ciążowe. Beta 378. Owu miałam już w 8 dc. czyli 14 dni temu. Ekspresowy miałam ten cykl. W listopadzie straciłam ciążę więc radość miesza się ze strachem. Jestem obstawiona lekami. Mam nadzieję że się uda i będzie ok [emoji4][emoji4][emoji4] Gratuluję Wam bardzo i liczę że ten wątek będzie fajną przestrzenią dla nas.
 
Do góry