reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Codziennie mam pretensje do wszystkich wokół, że chcę zdrowo się odżywiać, że czas ograniczyć: cukier, sól, białe pieczywo, wszelakie słodycze i fast foody, makarony i tak dalej i tak dalej. Co robię od dwóch tygodni? Jem słodycze fast foody makarony bułeczki, a teraz wysłałam chłopa po lody Xd
 
reklama
Codziennie mam pretensje do wszystkich wokół, że chcę zdrowo się odżywiać, że czas ograniczyć: cukier, sól, białe pieczywo, wszelakie słodycze i fast foody, makarony i tak dalej i tak dalej. Co robię od dwóch tygodni? Jem słodycze fast foody makarony bułeczki, a teraz wysłałam chłopa po lody Xd
😃😃😃Mój pojechal po chipsy ostre 😱😱dieta po byku
 
U mnie też za pierwszym razem zgadl że dziewczynka A chciałam Wojciecha. Teraz chcę Klare i na bank mi życie zrobi na opak Xd
mi pokazuje ze będę mieć dziewczynkę 😊😊 w poprzednich ciazach pokazywało mi chłopaków i za każdym razem się sprawdzalo urodzilam 3 chlopcow. Teraz mam nadzieje ze się sprawdzi i będzie dziewczynka bo ile tych chłopów można 😂😂
 
Codziennie mam pretensje do wszystkich wokół, że chcę zdrowo się odżywiać, że czas ograniczyć: cukier, sól, białe pieczywo, wszelakie słodycze i fast foody, makarony i tak dalej i tak dalej. Co robię od dwóch tygodni? Jem słodycze fast foody makarony bułeczki, a teraz wysłałam chłopa po lody Xd
Mam to samo, nic mi nie wchodzi ale ciasto z kremem pod każdą postacią, jak praktycznie nigdy nie jem słodkiego tal teraz mogłabym nie jeść nic więcej, jestem załamana bo juz 3 tygodnie leze jeszcze minimum 2 tyg lezenia przedemną, boje się, że za miesiąc bede się toczyc
 
Mam to samo, nic mi nie wchodzi ale ciasto z kremem pod każdą postacią, jak praktycznie nigdy nie jem słodkiego tal teraz mogłabym nie jeść nic więcej, jestem załamana bo juz 3 tygodnie leze jeszcze minimum 2 tyg lezenia przedemną, boje się, że za miesiąc bede się toczyc
Spokojnie dziecko z Ciebie wyssie. Mi zeszło z rąk nóg zniknął podwójny podbródek w zaczął się delikatnie rysować brzyszek Xd A potem niestety i tam się utylam 😂
 
Codziennie mam pretensje do wszystkich wokół, że chcę zdrowo się odżywiać, że czas ograniczyć: cukier, sól, białe pieczywo, wszelakie słodycze i fast foody, makarony i tak dalej i tak dalej. Co robię od dwóch tygodni? Jem słodycze fast foody makarony bułeczki, a teraz wysłałam chłopa po lody Xd
To który tydzień u Ciebie?😁 Mi się teraz tak pozmieniało, że w ogóle nie mam ochoty na czekoladę, którą przed ciążą kochałam ❤️ za to białe pieczywo, a w szczególności bułeczki z masłem i żółtym serem to mój raj 😃 no i oczywiście fast foody
 
reklama
To który tydzień u Ciebie?😁 Mi się teraz tak pozmieniało, że w ogóle nie mam ochoty na czekoladę, którą przed ciążą kochałam ❤️ za to białe pieczywo, a w szczególności bułeczki z masłem i żółtym serem to mój raj 😃 no i oczywiście fast foody
U mnie podobnie. Wcześniej dzień bez czekolady dniem straconym. A teraz? Na czekoladę patrzeć nie mogę 🙈 Bułki z serem od 2 dni rządzą 😅
 
Do góry