reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Część mamusie😁 ale narobilyscie smaka na mąka, ale ja to bym wciągła drwala 😍😋 maestro jakoś nie do końca w moim typie, więc mogę pomarzyć o drwalu😂
Co do samopoczucia to nawet mąż mówi, że spokojna jestem, a zawsze straszny nerwus że mnie był, chociaż jedną ciąża służy mej psychice 😁😂🤪
 
reklama
Właśnie, kurde, dzisiaj zrobiłam pierwsze zestawienie zdjęć ciążowych :-) tj. robię sobie zdjęcia odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży, staję z profilu i przodem, powtarzam je co dwa - trzy tygodnie żeby było widać jakąś różnicę. I powiem Wam, że lipa z tego straszna wyszła, bo - no dobra, widać, że brzuch jest większy od tego ze zdjęć całkiem początkowych , ale widać, że to typowo wzdęcie, także do bani takie porównanie :/
Dlatego ja zaczęłam dopiero w 12 tc :) zara wam pokażę.
 
Hej dziewczyny 😀 chciałam się z Wami przywitać! 🙋‍♀️ U mnie akutalnie 5t+4d, pierwszą wizytę mam 8 marca, mega mi się dłuży i dopada mnie stres. Czasami budzę się w nocy i nie mogę zasnąć 🙈 jak na razie czuje się dobrze, odrzuciło mnie tylko całkowicie od słodkiego, momentami mnie mdli, ale szybko przechodzi 😀
 
1614422967654.png
1614422998866.png


bylam lekko opasla wiec tak naprawde ciazowe ksztalty widac na 14 tc :p teraz myslalam zeby zaczac wczesniej ale bez sensu bo tak jak mówisz wzdęcia a 2 XD wiszacy fałd po cc. W 1 tyg to moga se zaczynac szczupaki;p
 
Zobacz załącznik 1242896Zobacz załącznik 1242897

bylam lekko opasla wiec tak naprawde ciazowe ksztalty widac na 14 tc :p teraz myslalam zeby zaczac wczesniej ale bez sensu bo tak jak mówisz wzdęcia a 2 XD wiszacy fałd po cc. W 1 tyg to moga se zaczynac szczupaki;p

Wow, super fotki [emoji3531][emoji3531] [emoji4] ja nie robiłam takich i w sumie nie będę robić [emoji28]przed cesarka mąż mi zrobił i po cesarce jak już wstałam, żebym przy drugim dziecku była świadoma ze ten brzuch po prostu nie znika razem z dzieckiem[emoji28][emoji28][emoji28]
 
@Celia89 nie no, bez przesady, opasła nie byłaś. Super foty tak btw.! Choć szalone te końcowe, o jaaa, jaki ten brzuch duży, kurna to musi być naprawdę szaleństwo :-D No ja w sumie zaczynałam od zarysowanych mięśni brzucha, dlatego spodziewałam sie takich pięknych stopniowych przyrostów, brzucha kuleczki, a wyszła taka lipa, że dajcie spokój. Teraz nie mam już zarysowanych mięśni brzucha, mam wypchnięty bęben, na którym można pieśni wygrywać :-D
 
Ej, czekaj, w 38 tc już trzymasz dzieciątko na rękach? ja myślałam, że się rodzi dopiero po 40?? Jak to jest?

Często jest tak, ze plus/minus dwa tygodnie od 40 tygodnia. Ja miałam planowana cesarkę w skończonym 38 tygodniu [emoji28] Ale znam koleżanki które donosiły do 42 i musiały mieć wywoływany poród, bo dziecku się nie spieszyło [emoji85]
 
reklama
Często jest tak, ze plus/minus dwa tygodnie od 40 tygodnia. Ja miałam planowana cesarkę w skończonym 38 tygodniu [emoji28] Ale znam koleżanki które donosiły do 42 i musiały mieć wywoływany poród, bo dziecku się nie spieszyło [emoji85]
A widzisz, to dobrze, że mówisz. Ja się chciałam zacząć pakować na poród do szpitala dopiero w 38 tc. to mogłabym się lekko zdziwić, haha
 
Do góry