reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Hej dziewczyny ja dalej walcze z pęcherzem ale już lepiej miałam ciarki za każdym razem jak miałam iść siku taki przeszywający ból 🤦‍♀️Ale dzisiaj już w miarę lepiej, ja pracuje codziennie i odpukać czuje się rewelacyjnie budze się przed budzikiem wyspana, zadowolona nic mi nie dolega czasem lekkie mdłości, ja idę w przyszłym tyg na NIPT mogę wybrać sobie dzień i godzinę żaden mi nie pasuje 🤷‍♀️😅prościej by było gdyby sami mi narzucili, mam tyle energii ze mogłabym pracować bez przerwy (przypominam ze sprzątam chaty)powiedziałam wczoraj dwóm klientka oczywiście płacz, wzruszenie a to dlatego ze zeszły rok miałam ciężki bo miałam guzy na macicy przyjmowałam chemię i wkoncu zdecydowali się je wyciąć wiec znając moja historie wszyscy się cieszą ze mój organizm jest na tyle silny że mogę być w ciazy, bardzo to miłe. No i skorzystam bo maja tez małe dzieci i już mi szykują wyprawki foteliki, wanienki, bujaczki, ubranka uniwersalne a dostałam już laktator elektryczny medeli. Gratuluje wszystkim pięknych dzieciaczków ❤️❤️❤️No i co do brzuszka to tez już się wypukla na dole a przybralam 0,5kg wolałabym nic 🤷‍♀️W ndz zrobię fotkę robię co 3tyg. Katharsis a jak Ty się czujesz po tych krwawieniach ostatnich?lezysz?odpoczywasz?wciaz nie wiadomo co to? Rozmawiałam wczoraj z klientka mówi ze od 32 tygodnia mocno krwawiła bo młody ja tak skopał od środka i jakaś błonkę przebił, ale nie było zagrożenia ciazy wtedy🤷‍♀️Z tym ze wiem ze to akurat w tym tygodniu nie możliwe (taka ciekawostka)
Jakaś plaga tych chorób onkologicznych wśród młodych kobiet teraz. Współczuje bo musiałbyć tio stres. To dobrze, że udało się zajść w ciążę. U mojej matki też podejrzewali guza ale to był mięśniak. Z tym że sie zachowywał nie szablonowo i zaczął gwałtownie się rozrastać.
 
reklama
Właśnie chciałam wrzucić foto prosto z porodówki z cesarki dzisiejszej mojej przyjaciółki foto jest mega (troszke drastyczne krew, pępowina 🤭)bez cenzury chcecie zobaczyc?chyba mnie za to nikt nie wyrzuci ????🤔
MI tam nic nie przeszkadza :D ale inne dziewczyny to nie wiem. Hehe w sumie lepiej teraz takie zdjecia niz w 3 trymestrze kiedy juz kazda bedzie biegac z obsranym tylkikem ze zara rodzi
 
Właśnie chciałam wrzucić foto prosto z porodówki z cesarki dzisiejszej mojej przyjaciółki foto jest mega (troszke drastyczne krew, pępowina [emoji2960])bez cenzury chcecie zobaczyc?chyba mnie za to nikt nie wyrzuci ????[emoji848]

Wooow, super [emoji2] ja nie miałam przyjemności takich rzeczy oglądać na swojej cesarce [emoji23] dali mi dziecko na klatę brudne i płaczące, ja tez się popłakałam i zaczęli zszywać. Jak już byli w połowie to spytałam czy w sumie będę rodzic jakieś łożysko albo coś podobnego [emoji28][emoji28] Powiedzieli ze spoko loko, wszystko wyciągnęli [emoji85] doszyli i po wszystkim [emoji28]
 
Super że krwiak się wchłonął [emoji3060][emoji3060][emoji3060]
Tak nie ma go. Szyjka piękna czysta, zobaczymy jak cytologia. Ciśnienie muszę se mierzyć bo miałam wysokie, chociaż uznał że to stres. Ale nie pokojace bo jestem niskocisnienowcem A tu 145 Xd czy cus mam w karcie
Z tego co wiem to oprócz tego ryzyka statystycznego tych 3 zaburzeń genetycznych to wynik wskazuje też na ewentualne zwiększone ryzyko zaburzeń pracy łożyska albo stanu przedrzucawkowego w dalszej ciąży i przy takim wyniku np. są częstsze kontrole przepływów i czasem profilaktycznie acard.
Dziwczyny a pappa to poza wadami to daje jakies inne bonusy :D? np plec dziecka czy co? Bo mam isc na pappe i beta hcg krypto :D i nie wiem
 
Dobra wrzucam gdyby ktoras poczuła się zgorszona, bądź źle z góry przepraszam ale dla mnie to foto jest ❤️❤️
 

Załączniki

  • 63E4C098-75AD-4B2A-9409-EE320079AFBC.jpg
    63E4C098-75AD-4B2A-9409-EE320079AFBC.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 106
Właśnie chciałam wrzucić foto prosto z porodówki z cesarki dzisiejszej mojej przyjaciółki foto jest mega (troszke drastyczne krew, pępowina 🤭)bez cenzury chcecie zobaczyc?chyba mnie za to nikt nie wyrzuci ????🤔
Jak dla mnie mozesz wrzucac 🙂


:p znow mysle o zamknietym watku jak juz nas najdzie ochota na wrzucanie sobie fotek w ciazy, sesji ciazowych i noworodkow;p
Wlasnie ja jestem mega za prywatnym watkiem! Bedzie wiecek intymnosci i bedzie mozna poszalec 🙂
 
reklama
Do góry