reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Kurcze a któraś tu ostatnio pisała, że w gyncentrum było do końca 2020, ja jeszcze nie mam terminu, bo gin powiedział, że mam poczekać do środy i wtedy się umowie po wizycie u niego
Zgrałam głupią i dzwoniłam tam teraz bo bym zeszła na zawał do wieczora,że mi jednak nie zrobią tych badań lun cokolwiek - są miejsca z programu (trzy razy pytałam czy na pewno nie trzeba skierowania :D ), na ten tydzień już nie ale w kolejnym na 1 kwietnia. Nagranie na pendrive 80zł, na płytę 70zł. Nie można mieć własnego pendrive, trzeba kupić u nich.
 
reklama
Sprawdziłam. Jest na liście FMF także super [emoji4][emoji4][em
A jeszcze taki humor lekarski. Lekarz z powagą mierzy, wykonuje USG i ja do doktora niech Pan coś powie bo zaraz zawału dostanę ... Na co wyluzowany mówi : obok mamy pracownię kardiologii inwazyjnej, zatem w razie potrzeby trafi Pani szybko we właściwe miejsce;))
 
Nie stresuj się kochana to normalne. Ja już od kilku dni nic nie czuję. Szłam na usg w piatek to też zwątpiłam na moment :p Dziecko jest tam gdzie było :D
Dobra, przestaje panikować, wiem ze nie mam powodów do obaw. Wyniki badań dobre, brak plamien, brak krwawień. Wszystko powinno być OK. Wdech - wydech .... 🙄🙄🙄🙄🙄 niech 1 trymestr się już skonczy!!!
 
Dobra, przestaje panikować, wiem ze nie mam powodów do obaw. Wyniki badań dobre, brak plamien, brak krwawień. Wszystko powinno być OK. Wdech - wydech .... 🙄🙄🙄🙄🙄 niech 1 trymestr się już skonczy!!!
Jeszcze pół roku i będziesz mieć inne zmartwienia. Ja swoją przez pierwsze 4 miesiące szturchnęła w nocy bo się bałam śmierci łóżeczkowej i sprawdzałam czy żyje. Biedne dziecko spało sobie smacznie a tu nagle Pac oklepywanie po policzkach. Xd
 
Jeszcze pół roku i będziesz mieć inne zmartwienia. Ja swoją przez pierwsze 4 miesiące szturchnęła w nocy bo się bałam śmierci łóżeczkowej i sprawdzałam czy żyje. Biedne dziecko spało sobie smacznie a tu nagle Pac oklepywanie po policzkach. Xd
Dziewczyny ja to mam zrytą banie, wszyscy mówią ze w łonie matki to ciepło, bezpiecznie, a na świecie same niebiezpieczenstwa a ja niestety zachowuje się tak jakby w moim łonie miało się stać coś złego a jak już wyjdzie na ten świat to będzie obok mnie, utulę, ucałuje i wszystko będzie dobrze. Jak tylko będę miała już dzidzie w ramionach ♥️
 
Dziewczyny ja to mam zrytą banie, wszyscy mówią ze w łonie matki to ciepło, bezpiecznie, a na świecie same niebiezpieczenstwa a ja niestety zachowuje się tak jakby w moim łonie miało się stać coś złego a jak już wyjdzie na ten świat to będzie obok mnie, utulę, ucałuje i wszystko będzie dobrze. Jak tylko będę miała już dzidzie w ramionach ♥️
:p tez wole dziecko poza łonem. Jak bedzie lezalo w kolysce to bedzie lezalo w kolysce a tak jeszcze sie gdzies wypiepsze :p
 
Dobra, przestaje panikować, wiem ze nie mam powodów do obaw. Wyniki badań dobre, brak plamien, brak krwawień. Wszystko powinno być OK. Wdech - wydech .... 🙄🙄🙄🙄🙄 niech 1 trymestr się już skonczy!!!
Haha no to piona, ja mam tak samo. Zreszta pisałam wam, ze poszłam na dodatkowe usg bo moje miniobjawy nagle ustaly: full energia, male cycki, plaski brzuch itp. A tam jak siedziało tak siedziało i się dobrze rozwijało. Także dla pocieszenia, nie tylko ty masz jazdy ;) Aktualnie moim najwiekszym marzeniem jest wspaniale zakonczyc I trymestr haha :D
 
Haha no to piona, ja mam tak samo. Zreszta pisałam wam, ze poszłam na dodatkowe usg bo moje miniobjawy nagle ustaly: full energia, male cycki, plaski brzuch itp. A tam jak siedziało tak siedziało i się dobrze rozwijało. Także dla pocieszenia, nie tylko ty masz jazdy ;) Aktualnie moim najwiekszym marzeniem jest wspaniale zakonczyc I trymestr haha :D
Jeeeeeej to jest straszne!!
 
reklama
Do góry