reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Cześć dziewczyny, dołączę się i ja. Wczoraj byłam na 1 wizycie, 8 tydzień. Termin wg OM na 15.10. Na usg wszystko w porządku, chociaż bardzo się bałam, bo ostatnią ciążę poroniłam właśnie w 8. tygodniu.
No ale teraz wygląda wszystko OK, także nie zostaje mi nic innego, jak cierpliwie czekać na maleństwo.
Hej, co tam u Ciebie, zostajesz z nami na forum na dluzej?
 
reklama
hej dziewczyny, nie odzywalam sie od dluzszego czasu ale po prostu nie bylam w stanie...dostalam takich bolesci brzucha ze sama ze soba ledwie dawalam rade :/ w czwartek trafilam na emergency bo dostalam krwawienia i silnych skurczy. Podejrzewali ciaze pozamaciczna ale na szczescie to nie to. Dzisiaj mialam usg okazalo sie ze to 8 tydzien ciazy serduszko bije ale krwawienia dalej nie ustepuja i oni nie potrafia znalezc przyczyny tych krwawien,a ja siedze i tylko sie zamartwiam co bedzie dalej 😭😭
Oj znam ten strach. Ja tydzień temu dwa dni na pogotowie jeździłam bo miałam krwawienia jak na okres i też nie wiedzieli czemu. Teraz tylko brązowe plamienia ale stres pozostał.
Trzymam za Was bardzo mocno kciuki ❤️❤️❤️
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, ja dzisiaj się zagłębiłam w badania prenatalne i byłam umowiona do szpitala, ale teraz jak czytam opinie na temat jednego lekarza to dostaje gęsiej skórki, jest straszny dla kobiet i to pofesor, samo badanie usg kobiety piszą, że traw max 2 minuty 🤦‍♀️ więc nie wiem co on tam widzi, oczywiście o niczym nie informuje bo po co. Jestem załamana 😭
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj się zagłębiłam w badania prenatalne i byłam umowiona do szpitala, ale teraz jak czytam opinie na temat jednego lekarza to dostaje gęsiej skórki, jest straszny dla kobiet i to pofesor, samo badanie usg kobiety piszą, że traw max 2 minuty 🤦‍♀️ więc nie wiem co on tam widzi, oczywiście o niczym nie informuje bo po co. Jestem załamana 😭
A masz jeszcze możliwość zmiany lekarza?
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj się zagłębiłam w badania prenatalne i byłam umowiona do szpitala, ale teraz jak czytam opinie na temat jednego lekarza to dostaje gęsiej skórki, jest straszny dla kobiet i to pofesor, samo badanie usg kobiety piszą, że traw max 2 minuty 🤦‍♀️ więc nie wiem co on tam widzi, oczywiście o niczym nie informuje bo po co. Jestem załamana 😭
A co te opinie mówią? Wiesz, czasami ludzie piszą opinie TYLKO negatywne. Zwłaszcza restaruracji i lekarzy... Ja mam swojego lekarza prywt. od lat, ale na znanym lekarzu wcale nie ma tak super opinii. Moim zdaniem to jest lekarz konkretny, bardzo dokładny, staromodny, z szacunkiem do kobiet. A na portalu np. moge przecztac ze jest bezczelny bo powiedzial kobiecie wprost, ze jej ciaza sie niestety nie utrzyma i ze to 'cham' bo jak moze tak mowic (chociaz sie niestety nie utrzymala, co ta pani potwierdzila w opinii), albo ze jest beznadzijeny bo bada piersi i cisnienie, a one nie po to tam ida... no takze wiesz :) Moze daj mu szanse, zawsze mozesz zrobic dodatkowe badania.
 
reklama
Do góry