reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
byłam, szyjka taka jka była, leżenie przynosi efekty, tyle, że dzidzia nisko i dalej kazala leżeć do końca 37tc,także wszytako ok ☺️
Edit trafiłam do szpitala z powodu silnej niestrawność i wymiotów co jest problem przy mojej cukrzycy a tu Pan ginekolog po badaniu mówi"ooo Już gotowa do porodu szyjki brak, rozwarcie na 1,5 więc jak widzicie kwestia 2 dnii roznicy między badaniami, teraz to tylko czekać...
 
Edit trafiłam do szpitala z powodu silnej niestrawność i wymiotów co jest problem przy mojej cukrzycy a tu Pan ginekolog po badaniu mówi"ooo Już gotowa do porodu szyjki brak, rozwarcie na 1,5 więc jak widzicie kwestia 2 dnii roznicy między badaniami, teraz to tylko czekać...
Pod koniec to z dnia na dzień sytuacja może się zmienić.
Ja ostatnio miałam biegunki.Gdzies słyszałam,że kobiety przed porodem mają biegunki.I się bałam ,że u mnie też może Tak jest😂Ale wzięłam węgiel i się uspokoiło.Żoładek naszczeście nie boli.
Daj znać jak się sytuacja u Ciebie rozwinie.
 
Dostałam niedawno wyniki gastrologiczne wszytskie jakie możliwe i wszytskie wyszły ok, pocieszyło mnie to ale zaczęłam plamić na taki brązowy kolor... 😬, jak zapytałam lekarza czy mogę wyjść skoro wyniki ok to się zaśmiał i poszedł... Dam znać jak sytuacja się rozwinie ☺️
 
Mnie jeszcze troszkę męczy ta biegunka.Lekarz zalecił węgiel i dużo pić, i zachowac troche diety a jeśli nie przejdzie to dzwonić Do niego
Mam nadzieję,że to organizm nie oczyszcza się u mnie przed porodem 🤔Co najlepsze żołądek mnie nie boli,i dobrze się czuje,tylko częściej chodzę do wc.Jutro zaczynam 35tc,to jeszcze trochę czasu mam.
A jak Tam dziewczyny u Was samopoczucie ?
 
reklama
Do góry