reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja do tej pory w żadnej ciąży nie robiłam, teraz mnie trochę kusi jakaś taka sesja rodzinna ;) ale nie orientowałam się jeszcze w temacie
 
reklama
Właśnie też nie wiem co z tym wątkiem zamkniętym 🤷‍♀️ ale dobrze że tu jest z kim jeszcze popisać.
Mi na szczęście nogi i palce nie puchną, ale staram się unikać dłuższego siedzenia na takim gorącu...
W poniedziałek wyjeżdżam na wakacje na tydzień aa upały straszne się zapowiadają 🙈 nie wiem jak ja to przeżyje....
 
Od jakiego rozmiaru startujesz kupując ubranka ?
Tak czytalam, że bliźnięta są mniejsze więc od 50 zacznę, chociaż kilka sztuk body z długim rękawem. Liczę, że dostanę po koleżankach trochę w rozmiarze 56 i wyżej. Ja mam 5-10-15 też stacjonarny, więc jak będę mieć czas to może podjade pomacać :D tylko mąż na mnie patrzy jak na wariatke, chyba jeszcze za szybko na zakupy 😂
 
Mi tez niestety nogi puchną, co począć 😃
Zaczelam zastanawiać się nad sesja pamiątkową z brzuszkiem - co sądzicie dziewczyny? Robicie czy niekoniecznie?

Myślę, bo jakoś wybitnie "sexy" się nie czuje, a z 2 str super pamiatka😍
Dla mnie te sesje wydają się w większości kiczowato - te kiecki, tiule, koronki itd. Mąż mi narobił pięknych zdjęć na wakacjach w Grecji i mi wystarczy.
 
Tak czytalam, że bliźnięta są mniejsze więc od 50 zacznę, chociaż kilka sztuk body z długim rękawem. Liczę, że dostanę po koleżankach trochę w rozmiarze 56 i wyżej. Ja mam 5-10-15 też stacjonarny, więc jak będę mieć czas to może podjade pomacać :D tylko mąż na mnie patrzy jak na wariatke, chyba jeszcze za szybko na zakupy 😂
Ja dostałam parę ciuszkow ale tamten chłopczyk jest z sierpnia więc na długi rękaw praktycznie nie mam. No kusi kupowania ale ja się też wstrzymuje przez te plamienia które miałam a i też teraz jest sezon krótkich bodów i też mniejszy wybór na długi.
Wogole po takiej przerwie to będę w takim samym szoku z noworodkiem jak i niektóre z Was co mają pierwszy poród hehe
 
Ja dostałam parę ciuszkow ale tamten chłopczyk jest z sierpnia więc na długi rękaw praktycznie nie mam. No kusi kupowania ale ja się też wstrzymuje przez te plamienia które miałam a i też teraz jest sezon krótkich bodów i też mniejszy wybór na długi.
Wogole po takiej przerwie to będę w takim samym szoku z noworodkiem jak i niektóre z Was co mają pierwszy poród hehe
Tymbardziej że teraz będzie syn może inaczej by było gdyby druga córka była.
 
reklama
Dla mnie te sesje wydają się w większości kiczowato - te kiecki, tiule, koronki itd. Mąż mi narobił pięknych zdjęć na wakacjach w Grecji i mi wystarczy.
No w większości niewatpliwie🤣

ale są też czasami bardzo stylowe, mam ze 2 koleżanki ktore miały naprawde cudowne zdjęcia, choć wtedy i koszt jest niemały.

Mój brzuszek dopiero nieśmiale się zaczyna pojawiać (chyba wszystko co przytyłam poszlo w biodra😀) I już raczej nie wybiorę się na wakacje, bo wrocilismy około miesiąc temu, więc na fotkach nic nie widac😥
 
Do góry