reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Tak czytalam, że bliźnięta są mniejsze więc od 50 zacznę, chociaż kilka sztuk body z długim rękawem. Liczę, że dostanę po koleżankach trochę w rozmiarze 56 i wyżej. Ja mam 5-10-15 też stacjonarny, więc jak będę mieć czas to może podjade pomacać :D tylko mąż na mnie patrzy jak na wariatke, chyba jeszcze za szybko na zakupy 😂
e tam, po połówkowych to już myślę, że całkiem normalne, że będziesz kupować ;) szczególnie, że ciąża bliźniacza to jakby z wejścia ciąża podwyższonego ryzyka, więc nie wiadomo czy będziesz mogła być taka aktywna do końca.
Ja dużo ubrań kupuję przez internet, bo tak szybciej i często taniej ;) w ogóle córę rodziłam w szczycie pandemii,no i musialam się przestawić prawie całkiem na online.
Ale teraz przyznam Wam, że nie kupuję z ubrań na razie zupełnie nic. Mam córę z końca października sprzed dwóch lat a jeszcze trochę ubrań po córce brata. Ona się urodziła w tamtym roku sierpniu, ale jako wcześniak, więc też pewnie będą ubrania pasować ;) przejrzę to jakoś w lecie i zobaczę czy coś brakuje
 
reklama
e tam, po połówkowych to już myślę, że całkiem normalne, że będziesz kupować ;) szczególnie, że ciąża bliźniacza to jakby z wejścia ciąża podwyższonego ryzyka, więc nie wiadomo czy będziesz mogła być taka aktywna do końca.
Ja dużo ubrań kupuję przez internet, bo tak szybciej i często taniej ;) w ogóle córę rodziłam w szczycie pandemii,no i musialam się przestawić prawie całkiem na online.
Ale teraz przyznam Wam, że nie kupuję z ubrań na razie zupełnie nic. Mam córę z końca października sprzed dwóch lat a jeszcze trochę ubrań po córce brata. Ona się urodziła w tamtym roku sierpniu, ale jako wcześniak, więc też pewnie będą ubrania pasować ;) przejrzę to jakoś w lecie i zobaczę czy coś brakuje
Będziesz miała druga córkę?
 
Dziewczyny a co z Wasza kresa białą?
Moja sie niestety już rozchodzi. Szwagierka, która jest fizjoterapeutka uczy mojego męża jak ma mi tapy nalepiac na brzuch, żeby nie doszło do przepukliny. Trochę mnie martwi to rozejście mięśni, bo nie mam na razie wcale jakiegos bardzo dużego brzucha. Aż boję się myśleć co będzie w przyszłości jak brzuch rzeczywiście mocno urośnie.
 
reklama
Do góry