reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
A rak w ogóle to wywaliło mi brzuch od rana, normalnie śmiech na sali, gdzie ja jestem aż wklęsły brzuch poza kresem ciąży [emoji23][emoji79] dzisiaj wg usg 9+0 ….
Piękny brzuszek!
To Twoja pierwsza ciaza? U mnie w pierwszej długo jie było widać, a teraz masakra... zaraz nie będzie opcji żeby ukryc
 
Dziewczyny ja po wizycie.[emoji3590][emoji3059][emoji7] Dzidziuś calutki, zdrowiutki. Tak się wierci, że przez usg z brzucha nie chciał nam pozwolić na zrobienie zdjęcia. Zakrył buźkę rączką.[emoji3590]Mąż znalałam tam siusiaka i lekarz mówi, że bardzo prawdopodobne. [emoji3059] Jejku, jak ja dziękuje Bogu że ta wizyta tak przebiegła.
I data przesunęła się na 27.09.
Gratulacje! <3
 
A jak tak o spotkaniach rodzinnych gadamy to mam dylemat,bo w sobotę u nas spotkanie. Mam dylemat bo będzie wiadomo mój syn, który nie wie o rodzeństwie. Będą teściowie i moja mama i jak moja nie wygada to teściowa jak publiczkę poczuje to może błysnąć wiadomością.
Będzie jej siostra z mężem i już nastoletnimi 2 dziećmi. Siostra mojej teściowej 15 lat jest od niej młodsza,typ imprezowy i 10 zdań na minutę plus " a nie napijesz sie" itd...
I tak nie wiem czy im wcześniej dać znać i powiedzieć by się przed Szymkiem nie wygadali i mnie nie naciskali na jakieś tam kotlety czy drinka...
Co radzicie bo ona typ Anny Muchy z charakteru i jak zacznie drążyć to się nie odpędzisz
U mnie rodzina nie wie... Córką wie bo mąż przypadkowo się wygadał ale wie że ma nie mówić na razie..
My czekamy do następnej wizyty bo zacznie się wtedy 13tc i jak będzie ok to powiemy. Ostatnio w grudniu żeśmy powiedzieli nie wyszło... I te tłumaczenie zbyt bolesne więc czekamy. Ja bym uprzedziła wszystkich co wiedzą żeby nie mówili a na pytania o picie powiedziałabym że wzięłam mocne tabletki bo mnie głowa boli ☺️
 
Pewnie mi męża nie wpuszczą na prenatalne [emoji24] więc też postaram się o płytkę z nagraniem
U mnie na szczęście mąż i na normalną wizytę może przyjść i na prenatalne i lekarz uprzedził żeby wziąć pendrive'a bo wszystko nagra.

A tak w ogóle dziewczyny ile u was wizyta prywatną i ile prenatalne?
 
jesteś wysoka, wiec nie przejmowałbym się wagą :) ja mam 173cm i pare kg na plusie,ale wiem,ze tego tak nie widać dzięki mojemu wzrostu i tego,ze maskuje to ubraniami. W ciąży przytyłam 20 kg, w 8 msc zrzuciłam 25 kg. Niestety w zeszłym roku 5 kg mi wróciło, wiec wazę teraz na początku drugiej ciąży dokładnie tak jak startowałam w poprzedniej, liczę ze nie nie przytyje tyle ile poprzednio i szybko spadnie.
To mamy ten sam wzrost. Ja zaczynam 65.5/66 kg z wagą. A Ty ?:) przytyłam 2,5/3kg od września bo to się wacha od 2 ciąży poronionej i tak zostało niestety wiec od tej muszę startować. Narazie waga stoi w miejscu u mnie. Dziś 9+0
 
reklama
Do góry