reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Ja też nie mogę się doczekać zakupów dla dzidzi.W pierwszej ciąży szalałam i dużo kasy poszło na nie potrzebne rzeczy.Nakupowałam jak głupia kosmetyków z czego połowe powyrzucałam później.
Palu pokazuj listę :tak:
 
reklama
a i tym razem inwestuje w pieluch wielorazowe:tak::-) pampki ewentualnie na noc bede zakladac a tak bede prac. na dluzej starczaja i szybciej dzidziek sie nauczy na nocnik siadac i moze tym razem unikniemy odparzonej pupy:zawstydzona/y:
i jeszcze chusteczki do poopinki ....na poczatku nawet te sensitive do skory wrazliwej i delikatnej sie nie nadawaly wogole:no: podmywanie bylo watka i ciepla woda:tak:plus taki ze jak gdzies szlismy woda w kranie jest wszedzie i pakowalam tylko watke i plastikowa miseczke:-)
 
Mnie przerażają zakupy bo nie mam pojęcia co należy kupić:-)

Do tego wydaje mi się, że wszystko jest strasznie drogie:-( albo ja za mało zarabiam:dry:
 
AZOREK84 mój synek mógł używaż tylko oryginalnych pampersów inne go od razu uczulały i były rany.Z chusteczkami problemu nie było.W sumie to odpampkowałam go w wieku 2lat.
Portia no wszystko poszło w górę-niestety :dry:
Możemy tutaj jakąś listę utworzyć co potrzebne najbardziej,a na co kasy szkoda hmmm
 
Ja to nie mam pojęcia co kupować, a czego nie, więc pewnie kupię wiele niepotrzebnych rzeczy.
Narazie wiem że napewno będę używała pampersów.
Co do wózków o narazie upatrzyliśmy sobie x-ladnera xa(męża wybór) i mutsy transporter(mój wybór).
Podobają mi się też te termometry bezdotykowe, więc też napewno zakupie.
 
Ostatnia edycja:
x loandera xa to ja ci z całego serca odradzam, mutsi miala moja siostra i tez odradzam...termometr to nie wiem dokładnie który model masz na myśli, ale my meilismy taki co był do czoła albo ucha i pomiar w 3 sekundy .... no to szybko sie popsuł i nigdy nie byłam pewna czy dobrze mierzy a zapłacilam ok 250 zł :no:
 
Ostatnia edycja:
Lorelain do wózków pewnie każdy będzie miał jakieś ale, to jest narazie nasz wstępny wybór, nie oglądaliśmy jeszcze nic na żywo, ani nie czytałam żadnych opini, więc zobaczymy co wybierzemy, a wózków idealnych pewnie nie ma :-D
Co do termometru to nie mam jeszcze upatrzonego żadnego modelu, ale oglądałam oczywiście te droższe, bo widziałam też jakieś za niecałe 100zl. Poczytam opinie na temat różnych modeli i zobaczymy.
 
X-Landera to ja mam na strychu teraz bo dostam prawie nowy od szwagierki,ale nigdy nie próbowałam jak się nim jeździ :nerd:
Temometr mamy zwykły elektroniczny i zadowolona jestem
 
reklama
my tez używamy teraz zwykłego elektronicznego :tak:

Bellka - ja x landera xa sprzedałam na allegro jak Mati miał 8 miesięcy ... nie wytrzymałam nerwowo:sorry2:
 
Do góry