reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Pazdziernikóweczki - ile już przytyłyscie?

D

dorothy23

Gość
Pytam z ciekawosci, bo u mnie to już jest 6,5 kg  :p Jestem dziś równo w 26 tygodniu. A jak to jest u Was? Pocieszcie  ;) ;D

Pozdrawiamy - Dorota i Mała Dziewczynka

reklama

Kasia74

Pażdziernikowa Mama 2005
Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
Ja również jestem w 26 tygodniu a mam 3 kg na +. Mam nadzieję nie przybrać dużo, ale to się okarze "w praniu".POZDRAWIAM!!!!!

patrycja

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny ;D
No to wygląda na to,że ja Was pociesze ;) JA w środe(czyli wczoraj)ważyłam się u pielęgniarki i waże już 12kg więceju niż przed ciążą.Przed ciążą zawsze ważyłam 50kg i nigdy nie schodziłam z tej wagi....no ale mam nadzieje,że szybko po porodzie to zrzucę :D

patrycja

Rozwiązania
0
dodam,że bardzo mnie dziwi co mi lekarz powiedział,w poniedziałek stwierdził,że morfologia się obniża i że grozi mi anemia :mad: ciekawe czemu,skoro już tyle przytyłam :( ale to był lekarz ,który nie prowadzi mojej ciąży,musiałam do niego iść na wizyte,ponieważ kończyło mi się L4 ze szpitala ;D

lindsay

Rozwiązania
0
ja mam + 6,5. ale tak naprawdę to dopiero niedawno zaczęło mi przybywać.

reklama

Jolik

Nieźle zakręcona mama
Rozwiązania
0
Patrycja - dołączam do Ciebie :-) na plusie mam 12 kg w końcówce 29 tc :-)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry