reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikóweczki - ile już przytyłyscie?

Ojej a ja myslalam, ze ja dlugo na spacerze jestem. Moze nie dlugo ale napewno z poro kilometrow robie, do domu przychodze spocona. Najdluzej to bylam ze 2 godz. Moze tez powinnam robic 2 spacery, ale po takim "dlugim" to juz mi sie nie chce ;D
 
reklama
jarrela pisze:
No właśnie ja też mam nadzieję, że jeszcze trochę i będzie drugi spacer po obiedzie - ze ślubnym. Na razie zanim wróci, zje obiad robi się przed 17.. więc już trochę późno.. ale jeszcze trochę i dzień będzie jeszcze dłuższy i cieplej będzie.

hi, hi ja też planuję po powrocie mężusia, ale to chyba zbytni optymizm ... może latem w wakacje (mniejsze korki, szybciej wróci z pracy :laugh:)
 
A ja spaceruje min 2h i potem jeszcze po południu na spacerek wychodze. Nie wiem jak ja wysiedze w biurze 8h za tydzien juz :(

Jarrela a jak cwiczenia??
 
Dziewczyny dzięki... ja to dzisiaj to już trochę ze wstydu przed Wami ćwiczyłam - taaakiego lenia miałam ;D Ale się nie daje ;)
 
reklama
Do góry