reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - stymulacja gonadotropinami

Ja czekam na tomografię jamy brzusznej. Mam dopiero 29 kwietnia. Dopiero z wynikami możemy wrócić do in Vitro więc jeszcze trochę pozostało czasu. Zostaje nam tylko czekanie. Ogólnie mi mówiła że te parę miesięcy nie robi różnicy bo mam dobre warunki pod in Vitro ze strony ginekologicznej i tu nam się nie spieszy. A że przeszłam przez nowotwór jakiś czas temu to muszę wiedzieć że wszystko jest w porządku przed stymulacją i ewentualną ciąża stąd taka czekanina teraz. No ale będę przynajmiej spokojniejsza przy całej procedurze.
 
reklama
Ja czekam na tomografię jamy brzusznej. Mam dopiero 29 kwietnia. Dopiero z wynikami możemy wrócić do in Vitro więc jeszcze trochę pozostało czasu. Zostaje nam tylko czekanie. Ogólnie mi mówiła że te parę miesięcy nie robi różnicy bo mam dobre warunki pod in Vitro ze strony ginekologicznej i tu nam się nie spieszy. A że przeszłam przez nowotwór jakiś czas temu to muszę wiedzieć że wszystko jest w porządku przed stymulacją i ewentualną ciąża stąd taka czekanina teraz. No ale będę przynajmiej spokojniejsza przy całej procedurze.
Oby wszystko było dobrze [emoji120]
 
A co do AMH to ja zrobiłam w lutym na Polnej wynik w ten sam dzień i chyba było o około 50-60zl taniej niż w Invimedzie.
Noo to duża różnica. Ja płaciłam 180zl.. Ale takie kwoty już nie robią na mnie wrażenia. Przyzwyczaiłam się... Niestety
 
Cześć, leki nie działają na moje policystyczne jajniki, biorę teraz duphaston na wywołanie okresu i zaczynam przygodę z gonadotropinami.
Jak szybko udało Wam się zajść w ciążę po gonadotropinach? Udało się Wam w ogóle? Boję się, że czeka mnie inseminacja albo in vitro.
 
My może czerwiec/lipiec będziemy podchodzić do inf...
Udało Ci się zajść przy in vitro???
 
reklama
@M1a2gda hej jak sytuacja, nastroje?
Ja dzisiaj 12dpo ale na teście biel. Tzn raz wychodzą cienie raz nie.. Właśnie siedzę w kolejce na betę ale nie nastawiam się...
 
Do góry