reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna kura domowa ;)

ufff ulżyło mi,że to nie tylko ja siedziałam w takiej nieświadomości ! mnie najbardziej ucieszyło, że to fajne i tanie, jak macie jakieś sprytne przepisy na tanie obiady, to chętnie :tak:
 
reklama
Ja zawsze w sobotę przed zakupami robię plan obiadów na cały tydzień,pytam M na co ma ochotę,ustalam co trzeba kupić itd. Mam z głowy codzienne dumanie "co dziś na obiad?":tak:
Teraz jak wróciłam do pracy to robię obiady wieczorem na drugi dzień albo rano i po pracy jestem cała dla Lenki :-)
 
Ja tak jak asia robię zakupy na cały tydzień, dokupuje tylko warzywa i owoce. Zawsze mam obiady ustalone do piątku bez niedzieli bo wtedy chodzimy do rodziców na obiad Niestety nam idą astronomiczne sumy na jedzenie i trzeba się zacząć ograniczać. Wczoraj już ułożyłam na kolejny tydzień i zarezerwowałam sobie piątkową dostawę z Almy.

karolina, zawsze tak robię pęczak, na swoim bulionie, a potem jeszcze ścieram do niego parmezan albo gran padano, pycha. No gratuluje pomysłu. Maksiu zjadł takie ultra zdrowe jedzenie?

U nas kopytka i leniwe to dania awaryjne, jak nie mam nic w lodówce albo pomysłu to to jest za pół h. Ale ja ziemniaki gotuje całe, dzięki temu są mniej wodniste i nie trzeba tyle mąki dawać, a kopytka zyskują na smaku baaaardzo. Podglądnęłam to we Włoszech bo szwagierki narzeczony tak robił gnocchi.
 
Ostatnia edycja:
Moje perfekcyjne, potrzebuję jakiś przepis lub link do przepisu na łatwą szarlotkę z pianką, starszak sobie zażyczył. Ratujcie
 
Niedawno zorganizowałyśmy się z moimi Grudniówkami i spisałyśmy wszystkie przepisy, które przez te już prawie 3 lata wrzucałyśmy sobie na forum. A potem powstał pomysł, żeby utworzyć wspólnego bloga i zamieszczać tam przepisy ze zdjęciami :)

Może znajdziecie tam jakąś inspirację dla siebie - potrawy są dość proste, takie codzienne, wypróbowane przez "zwykłe" kobiety, często zmodyfikowane w stosunku do oryginału :)
Zapraszam: BaBy w kuchni
:)
 
ewa, super, widzę, że też jesteś fanką MW:biggrin2: i KS, z KS wypróbowałam już jak ostatnio liczyłam prawie 500 przepisów, a zdjęcia z tych prób mam może 2;-)
 
NAtaszka z bezą. Proszę podaj, bo spróboałam i tak średnio mi poszo. Da się zjeść, le cudo to nie jest;-)
 
reklama
Do góry