reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna Pani Domu;)

ja nie mam ale też od jakiegoś czasu myślę żeby kupic ale nie mam obranego żadnego konkretnego modelu
Donuś ten wygląda dośc fajnie
 
reklama
Gdybym miala lazienke jak np. Aga na gorze to tez bym nie wycierala,ale ze moja lazienka jest tak duza,ze miesci sie w niej kibelek, nad kibelkiem bojler, kabina, zlew z szafka, pralka i wszysto w zasadzie tak,ze nic sie wiecej nie wcisnie to przetarcie scian zajmuje 10 minut

Justa dlatego mam takie duże łązienki by nie wycierać po umyciu się;-)
 
Kamkaa u mnie nie zawsze robią się smugi. Nie wiem od czego to zależy. Jak mam płyn z dodatkiem alkoholu to najczęściej nie mam smug. Czytałam, że ten odkurzacz do szyb http://leifheitsklep.pl/odkurzacz-do-szyb-dry-clean-p46417.html ładnie zbiera wodę z szyb. Luty a taka ładna pogoda, wiosenna. Jak tak ciepło będzie też za tydzień to umyję okna.

Jakiś czas temu też chciałem kupić ten odkurzacz, ale zamiast tego wkońcu trafiłem na dobry płyn do szyb, więc nie ma takiej potrzeby. Ecover - słyszał ktoś :)?
Smug nie zostawia i jest bardzo wydajny, więc starcza na długo. O ten tu: Link do: Płyny do szyb - Sklep Hipoalergiczny24
 
reklama
Ja swoją kabinę coraz częściej myję szczotką i takim płynem do szyb Link do: Criss płyny do szyb | ORGANIKA - czasami można go znaleźć w sklepach, chociaż zapewne nie w każdym. I zauważyłam, że teraz osadza się znacznie mniej pary i osadu z mydła, więc chyba w końcu tworzy się taka śliska warstwa, po której ścieka ta woda i pozostałości kosmetyków. Na początku w ogóle bałam się myc kabinę płynem do szyb, ale to chyba najlepszy środek, nawet lepszy niż jakiś "specjalistyczny" i drogi płyn, który u mnie nie zawsze umiał sobie poradzić z osadem i zaciekami.
 
Do góry