reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pets corner

Witajcie dziewczyny
Ja chciałam sie " ogłosić" że chętnie przygarne młodego kociaka od zaraz może być, jak by ktoś coś słyszał
Ato moja " ROSE"
 

Załączniki

  • IMGP0664.jpg
    IMGP0664.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 64
  • IMGP0679.jpg
    IMGP0679.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 46
reklama
flipi zołzo kochana jesteś! :-D
pochwal się kociakiem.
mikimauro uwierz mi,że wypatrywałam cię na wątku modowym,myślałam o Tobie i o proszę! jesteś :-D
bądź częściej...please :-D:tak::-)
Sylcia piękny kocur,czy to jakiś rasowy?
taki mi się marzy,kupa futra :cool2::cool2:

mikimauro u mnie w petmani jest ogłoszenie,że ktoś odda 2 kotki.Zresztą śledź donedeal.ie tam często pojawiają się ogłoszenia :-):tak:
 
Anineczka kotka wzielam od naszego weterynarza na wiosce, Gasparr wyglada jak nieco mieszanka maine coon Taka siersc ma dluga i gesta i taki specyficzny wzorek ma na buzce :)
 
mikimauro uwierz mi,że wypatrywałam cię na wątku modowym,myślałam o Tobie i o proszę! jesteś :-D
bądź częściej...please :-D:tak::-)
Sylcia piękny kocur,czy to jakiś rasowy?
taki mi się marzy,kupa futra :cool2::cool2:

mikimauro u mnie w petmani jest ogłoszenie,że ktoś odda 2 kotki.Zresztą śledź donedeal.ie tam często pojawiają się ogłoszenia :-):tak:[/QUOTE]

Dzieki za info dziewczyny. Musze tylko teraz odczekac chwilke, bo jak pisaam poprzedniego posta o przygarniciu kociaka, mezol wlazl do pokoju i sie zabulgotal. :dry:ten typ tak ma, zawsze glosuje na -NIE, bo zekomo nie lubi kotow, a pierwszy futro tarmosi .tak czy inaczej jeszcze jednego kotka chce, bo ja jestem straszna kociara. Marze o brytyjczyku, bo w polandi mielismy niebieskiego z dachowcem zmiksowanego, byl boski, a co dopiero czysta rasa, ah... teraz ciagle kasy brak , ciagle cos mi wypada, ale pewnego dnia marzenie sie spelni. Moj 10letni Maurycy co dziennie na dondela zerka... jeszcze troche i sie doczeka... Po brytzjczyku bedzie maine coon. ta rasa jest czadowa. Mam upatrzona hodowle tu w ie. sledze sobie jej postepy. no dobra koniec marzen, puki co mam cztery swinki(czytaj dzieci) do ogarniecia:tak::-D

anineczka-wypatrujesz mnie na modowym... eh pewnie grubasow zabraklo hehe..;-). zerkne tam , zobacze co u dziewczyn slychac. wiosna idzie trzeba by sie jakos ubrac do ludzi:tak:
 
mój Borys i jego ulubiona miejscówka:-)
 

Załączniki

  • P1170540.jpg
    P1170540.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 68
  • P1160538.jpg
    P1160538.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 69
reklama
hej szukam jakiegos sensownego weta w limerick
nasze kocisko sie rozchorowalo, dostaje kroplowki, zastrzyki i tablety - zero poprawy
dzieci wyja a ja nie wiem co robic
schronisko skierowalo nas do weta na clare street i tam poszlam jak matol wrrr facet mi kota nie zbadal, od razu zaszczepil i oslabil przeziebiony organizm, kilkanascie godzin pozniej kot sie odwodnil i zaczal kichac krwia (teraz krwi nie ma ale katar ma upiorny)
po niezbyt milej wymianie zdan nie wezmie pieniedzy za leczenie kota ale duzych szans mu nie daje,


Anineczka kociak zwykly dachowiec ale z tak zarabistym charakterem ze masakra :)


wzielam kota, bo mniej z nim problemu niz z psem ... wzielam kota, bo mialam myszy w domu (blehhh) ... wzielam kota, bo moje dzieci prosza o zwierzaka od dwoch lat (rybki nie wystarczyly) ... wzielam kota i bardzo gada polubilam

Drozdi boski ten Wasz brzydal :)
 

Załączniki

  • _DSC3922 [Rozdzielczość Pulpitu] (2) [800x600].jpg
    _DSC3922 [Rozdzielczość Pulpitu] (2) [800x600].jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 67
Do góry