reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pets corner

Maobull oj nie podeszłabym do tego psa hihi ich mordki mnie przerażaja:)
Napisze do Ciebie na mamach z Irlandii odnośnie spotkania ok.
 
reklama
kamcia - poczekaj az wstawie jego fotki jak śpi z moim najmłodszym synem ha ha





mam nadzieje że teraz inaczej na niego popatrzysz
 
anineczko a może by tak połączyć ten temat z tematem :kotek: i bodajże było coś jeszcze o pieskach:-)
bo wszystko o tym samym...
ale to tylko propozycja;-)


ja mam kotka... miałam jes\zcze rybki , ale sie pochorowały i zostało samo akwarium..
i teraz się zastanawiamy co do tego akwarium dać...
czy znów rybki , czy może chomika czy jakiegoś węża albo jaszczurkę...
oczywiście wszystko by się dostosowało tak jak powinno być... :-D;-)
 
a ja mam meza i 5 dzieciakow:-D nie no zarcik

mamy 2 akwaria w jednym gupiki , kraba i glonojada a w drugim mamy 2 skalary,3 guraminy,2 szarki srebrne,1 szarka czarnego,1 molinezje i neonke( z 14 ocalala)2 glonojady:)

aaaa i krolika:-)ma klatke na dworzu zbudowana:-)

a latem w oczku wodnym mielismy zlote rybki:) sztuk 12 ale niestety tylko 2 przezyly zmiane temperatury:(
 
reklama
Ewelcia-nigdy w zyciu...ale myślałam,że moze mamy juz na kompie jakies foto-niestety...i w takim przypadku J musi walnąć fotę swoją komórą,bo od aparatu amba fatima z kablem:((((a to jest pan...
 
Do góry