reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pets corner

Aga Irlandia podziwiam Cie kiedy ty na to czas znajdujesz:) A czemu masz 2 akwaria ?

Kamcia a bo jedno wieksze mamy w salonie a drugie w kuchni stoi.... mielismy 2 wiec w obu siedza rybki.....a ze skalary niestety zjadaja male rybki nam( efektem jest 1 neonka reszt pozarly) to musimy rozdzielac....a gupiki to sie nam mnoza ze hoho.....:)
 
reklama
Ewelcia-nigdy w zyciu...ale myślałam,że moze mamy juz na kompie jakies foto-niestety...i w takim przypadku J musi walnąć fotę swoją komórą,bo od aparatu amba fatima z kablem:((((a to jest pan...
aha.ok.
A nie masz wejscia w laptopie na karte pamieci???wyjela bys karte z aparatu i nie potrzeba kabla
 
Pauletta pierwsze szczepienie 8 tygodni 10 tygodni drugie i trzecie w 12 tygodniu,zalecana kwarantanna między szczepieniami,czyli nie wchodzenie na publiczne trawniki (najlepiej na swój ogródek) później już za rok szczepienie.
Co do odrobaczania to tak jak napisałam co 3-4 tygodnie do 6 miesiąca życia,a później co 3 miesiące (w PL chyba co pół roku jest) nie wiem dlaczego taka rozbieżność,ale jeśli ma się dzieci to co 3 miesiące lepiej.

nooooo śliczności nasza :-D:-D
 
to ja tez sie pochwale
Gizmo
IMG_3775.jpg
a tutaj zrobił sobie wygodne posłanie:-D
giz.jpg
 
reklama
Do góry