reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pets corner

reklama
O jak fajnie.
U nas rezyduje Bazyl,Dora i Mila :tak:

Kot rośnie jak na drożdżach :eek: Uwielbia przesiadywac godzinami przy laptopie i namiętnie siada na klawiaturze by byc bliżej kursora na ekranie :cool2:
Straszna z niej pieszczocha :cool2:
2j34s4o.jpg
 
a wiec mam psa Spota ( mama Jack Rusell tata chichuachua) kasliwy skubany jest ale slucha tylko mnie ... powoli zaczynam mu dawac wiecej luzu i uzyc chodzenia bez smyczy ale tylko kolo domu ti skubany daje noge..hihi P juz go gonil po osiedlu i ja razy tylko ze ja lapie go na codniku przed domem a P kilka domow dalej...
mamy tez rybki..2 welony , 2 kiryski i pieknego duzego z cudowna pletwa grzbietowa glonojada tygrysiego
 
reklama
witam,ni i ja tez sie dolacze,
mamy kochana nasza suczke Holly(shih tzu) ktor bedzie miala dopiero roczek za miesiac,rybke Nimo i papozke Billy Boy.ktory jest juz z nami 7 lat
byla myszka ale uciela gdzies w ogrod i do dzis sladu nie ma po niej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry